Луганщина підтримує вимоги Маршу за відставку Порошенка

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Луганщини 18 березня провели спільне Віче за відставку Порошенка. Небайдужі громадяни та патріоти України приїхали до Сєвєродонецька з Лисичанська, Рубіжного, Старобільська, Сватово та інших міст області.

 Чотири року тому 18 березня 2014 року,  диктатор терористичної держави Російської Федерації – Путін нахабно включив Крим, територію України, до складу ворожої країни, використавши нелегітимний референдум. Тому Віче  розпочалося зі звернення активістів до жителів окупованого Криму, з закликом не приймати участь у голосуванні на виборах президента країни Агресора. Та ще раз наголосити про те, що Крим - це Україна!Попри складні погодні умови та побоювання більшості громадян брати участь у громадських акціях, на Віче за відставку Порошенка зібралося близько 50 людей. У тому числі на акцію приїхали і учасники АТО з міста Лиман Донецької області.

«Цинічне знущання беркутівців над ветеранами війни за Незалежність, яке ми побачили 3-го березня під стінами «глухої і сліпої» Верховної Ради — це образ того майбутнього, яке нам нав‘язує Порошенко. Реформи імітуються, але жодних змін системи, проти якої повстав Майдан, не відбулось.  За рахунок захмарних тарифів, олігархат грабує кожного з нас, під патріотичну риторику про європейський шлях виштовхує молодь зі своєї країни на заробітки, на чужину», - наголосив координатор Луганської обласної організації Денис Шахаз'ян.За словами активіста, головна ціль мирної акції протесту - привести до влади молодих та незаангажованих людей.
 «Вони приймуть пакет невідворотних реформ, які змінять Україну. Тобто,  ми прагнемо змінити політичний клас, перезавантажити усі гілки влади»,  - пояснив Шахбаз'ян.

Тільки сталий розвиток економіки, без олігархічних кланів та корупціонерів зможе збудувати прогресивну та економічно привабливу Україну, - впевнена  голова Сєвєродонецького партійного осередку РНС Валентина Нарижна.

Разом з тим. громадські активісти зазначили, що  патріоти України які сьогодні чесно та відкрито йдуть проти системи,  стикаються з тим, що їх називають "агентами кремля" або "російськими посіпаками" які дестабілізують ситуацію в країні у якій іде війна.

«Але якщо і далі чекати закінчення конфлікту на Сході України, можна  не побачити країну взагалі. Тому що весь генофонд або перестріляють, або люди будуть змушені поїхати за кордон у пошуках ліпшого життя»,  - сказала патріот та голова Рубіжанського партосередку РНС Олена Ковтуненко.

Зазначимо, що у Сєвєродонецьку  акція на підтримку вимоги відставки Порошенка відбулась без правокацій з боку влади або поліції.

Нагадаємо, що 18 березня у 50 містах України відбувся Марш за відставку Порошенка. У багатьох містах влада чинила опір проведенню мирної акції протесту та вдавалася до відвертих правокацій.
Так у Києві поліція не давала активістам встановити сцену на Майдані Незалежності, а потім викрала авто з обладнанням.
У Харкові поліцейські блокували офіс РУХУ НОВИХ СИЛ, аби запобігти встановленню апаратури на місці проведення мітингу.
У Херсоні влада влаштувала ще одну акцію на місці проведення Віче за відставку Порошенка, а у Миколаєві активістів намагалися заглушити за допомогою комунальної техніки та військового оркестру.