Листівки щодо Маршу за імпічмент викрадають і знищують, а людям погрожують - активісти РУХУ НОВИХ СИЛ

Інформаційні листівки про Марш за імпічмент, який відбудеться 3 грудня в Києві, вилучають та знищують різноманітними методами по всій Україні. 

Про це повідомили представники РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі.

За словами заступника координатора Рівненської обласної організації РУХУ НОВИХ СИЛ Гліба Олійника, минулої ночі було побито водія буса, який віз велику партію листівок з Києва до Рівного.

Водій, який довгий час не виходив на зв'язок, повідомив, що вночі його зупинили на трасі невідомі люди, ймовірно представники криміналітету, які погрожували йому та застосовували фізичну силу проти нього.

Чоловік заявив, що більше ніколи не займатиметься перевезеннями політичної продукції.

"Вони його дуже сильно залякали, очевидно, що був фізичний влив. Вантаж, в якому було близько 50 тисяч газет, зник", - заявив Олійник.

Він вважає, що ці агітаційні газети уже знищені.

Інший представник РУХУ НОВИХ СИЛ, який не назвав свого прізвища, повідомив, що київську друкарню, де мали друкуватись листівки з інформацією про Марш за імпічмент, який запланований на 3 грудня, опечатали невідомі люди в формі.

"Мені повідомили, що люди в формі опечатали друкарню без пояснення жодних причин. Вони вилучили весь тираж листівок, який тільки розпочали друкувати - близько 30 тисяч примірників", - повідомив представник РНС.

Нагадаємо, у неділю, 3 грудня, відбудеться Марш за впровадження процедури імпічменту Президента, який розпочнеться о 12.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев`янко зареєстрував в парламенті законопроект № 7248 "Про Президента України та порядок припинення його повноважень", який містить розділ щодо імпічменту, 31 жовтня.