Лідери РНС розповіли хмельничанам, які завдання стоять напередодні виборів

Сьогодні Україна отримала нове вікно можливостей і щоб скористатися ним, необхідно об’єднати людей навколо ідей та конкретних завдань. Найперше з них – зміна виборчого законодавства та вибори за новими правилами. 

 Про це йшлося під час зустрічі членів політради РУХУ НОВИХ СИЛ Юрія Дерев’янка та Давіда Сакварелідзе з прихильниками у м. Хмельницькому, повідомляє прес-служба партії.

«Ми сьогодні отримали вікно нових можливостей, тому що, ще рік назад цього вікна можливостей ще не було. Порошенко почував себе дуже впевнено, люди сприймали так, що він щось робить. Але цей рік нашої боротьби проявив все, зірвав всі маски. І люди зрозуміли, що команда Порошенка лише консервує «совок» і олігархію», - наголосив Юрій Дерев’янко.


Нардеп підкреслив, навіть якщо партнери поки що не готові об’єднуватись в одну політичну сили, ще не привід зупиняти роботу. Необхідно ставити спільні політичні цілі та досягати їх. Першочерговою метою Дерев’янко назвав проведення виборів без засилля грошей і використання адмінресурсу та зміна порядку притягнення до відповідальності очільника держави.

«Найближчим конкретним завданням є зміна виборчого законодавства. Або ми йдемо на вибори за правилами Януковича, по старій системі, де є мажоритарка, адміністративний ресурс, політична реклама. Тобто, коли перевагу має той, у кого є величезні гроші. Серед конкретних завдань також є ухвалення закону про імпічмент або зміна законодавства щодо притягнення до відповідальності президента. Тому, якщо наші партнери ще не готові об’єднатися в одну політичну силу, це не повинно нас засмучувати. Ми повинні об’єднуватись навколо конкретних завдань. Якщо люди готові об’єднуватись, хоча б навколо ідей, ми не повинні псувати цей процес», - сказав Дерев’янко.


Давід Сакварелідзе так само підтримав ідею про об’єднання навколо конкретних дій, а також зауважив, що наразі відбувається підготовка до виборів. Перше, що треба протиставити олігархам з великими гаманцями – щире бажання щось змінити та сучасну технологічну передвиборчу кампанію.

«Об’єднуватися краще конкретними діями, конкретною роботою і потім називати її будь-якою політичною силою. Просто сидіти і говорити – це недостатньо для самого мене, щоб я мав когось за лідера. Неможна все ставити на «зеро». Мене часто питають чому я продовжую боротьбу. Але політика - це не моя робота, це образ життя. Наразі ми їздимо по всій Україні і вибудовуємо нові принципи роботи і на виборах, і всередині РНС, щоби ми мали шанс на перемогу. Тому що ресурси будуть зовсім нерівними. Тому що 5-6 людей володіють усім ВВП в країні. Те саме і з політичним спектром. Тому нам треба переходити на новий рівень і бути більш технологічними. Наш протидія олігархату полягає у нашому ентузіазмі і бажанні щось змінити. Якщо ми будемо переконувати хоча б одну людину на день, ми переможемо!», - переконаний Сакварелідзе.


Спілкування з лідерами РУХУ НОВИХ СИЛ продовжилося у форматі живого жвавого діалогу. Зокрема містян цікавило, чи може партія бути впевнена у своїх кандидатах на наступних виборах всіх рівнів, і які гарантії того, що ці люди дійсно будуть захищати інтерес и громади, а не свої власні.

«Для того, щоб змінити систему, треба поміняти більшість у Верховній Раді, яка почне не розподіляти гроші. Ми маємо разом шукати цих людей і робити це прозоро. Якщо ми побудуємо цей ліфти всередині партії і будемо щиро до цього ставитись, це точно буде працювати в країні. Ми єдина політична партія, яка публічно, офіційно затвердила принцип формування списку до Верховної Ради. Тому це саме виборці повинні заявити людей з якими якостями та навичками вони хочуть бачити серед кандидатів», - закликав Дерев’янко.

Після завершення зустрічі кожен бажаючий з присутніх мав змогу залишити свої контакти і долучитися до команди РУХУ НОВИХ СИЛ в Хмельницькому. Нагадаємо, що раніше представники РУХУ НОВИХ СИЛ здійснили робочу поїздку до м. Суми.