Лідери РНС пікетували Кременчуцьку міськраду, щоб чиновники почали розслідували жорстоке побиття Олега Філіпаса

Представники РУХУ НОВИХ СИЛ пікетували Кременчуцьку міську раду та закликали депутатів забезпечити громадський контроль над розслідуванням справи про побиття активіста РНС Олега Філіпаса, розслідування якої за вказівкою місцевої бандитської влади затягується.

Про це заявили один з лідерів РНС Давід Сакварелідзе, член Політради Іван Слободяник та активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Кременчука сьогодні на засіданні міської ради.

Кримінальна справа щодо жорстокого побиття активіста РНС Олега Філіпаса не розслідується вже близько 30 діб. Активісти впевнений, що за цим стоїться місцева влада, яка має вплив на поліцію.

«Начальник Кременчуцької поліції Віталій Ботвина обіцяв надати факти, що є якісь інші версії крім побиття за політичними мотивами. Він ці факти не надав. Знаючи, як працює кременчуцька влада як вона співпрацює з начальником поліції, знаючи хто перешкоджає громадським організаціям в отриманні інформації, знаючи як виступають в судах захищаючи махінації з комунальним майном та бюджетними грошима, я роблю усвідомлену заяву, що на Віталія впливає міський голова Віталій Малецький і його радник Руслан Ульянов представник БПП, аби він впливав на хід розслідування моєї справи. Начальник поліції розповсюджує фейки, працює пропагандистом в злочинців, вони прикривають таким чином злочинців, які мене побили», - заявив Олег Філіпас.

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе відзначив, що замість захисту звичайних українців, правоохоронні органи займаються охороною бандитів при владі. 


«На жаль, вступати доводиться не про реформи, а про знущання над активістом. На засіданні сесії міськради сьогодні голосували за надання додаткових можливостей поліції, міську раду охороняє велика кількість силовиків, але чомусь вони не захищають простих людей, за що українці платять 69 млрд щороку? У новинах ми не чуємо, що побили члена сім’ї начальника поліції, депутата тощо, тільки громадських активістів. Наша боротьба приведе нас до порядку, я бачив бандитів, я саджав їх, так само ми зламаємо бандитизм в Україні», - заявив Сакварелідзе. 

Член Політради партії РНС Іван Слободяник закликав депутатів міської ради встановити контроль над розслідуванням справи про побиття Олега Філіпаса.


«Мало того, що в країні не можливо жити з економічної точки зору, тут ще й небезпечно. Вчора вбили журналіста, зрозуміло, що це рука Путіна, але кожен з нас під загрозою,адже такі ж методи застосовують щодо громадських активістів, в той же час розслідувань по цим справам немає, суди призначають прискорено. Сьогодні ми приїхали з різних областей, щоб висловити підтримку Олегу. Багато чого залежить від депутатів, закликаю встановити громадський контроль над розслідуванням побиття Олега», - закликав Слободяник.


Нагадаємо, місяць тому на Полтавщині відбулася політична розправа над активістом РУХУ НОВИХ СИЛ Кременчука Олегом Філіпасом. Троє невідомих людей зі зброєю увірвалися до батьківського будинку Олега і по-звірячому побили його, зламали обидві руки і ногу, він отримав і струс мозку. За фактом нападу на Олега Філіпаса порушено кримінальну справу.