Квартиру Саакашвілі обшукали на підставі рішення Печерського суду у справі про сприяння учасникам злочинних організацій (ДОКУМЕНТ)

Обшуки в квартирі лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі відбулись на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду О. Соколова, який задовільних клопотання Генпрокуратури у кримінальному провадженні № 4201700000001533 про проведення обшуку.

У клопотанні, зокрема, вказується, що квартира, у якій проживав Саакашвілі по вул. Костьольній, 7 «фактично використовується особами, які сприяють учасникам злочинної організації».

Згідно з клопотанням прокуратури, обшук необхідно провести «з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, в тому числі надати дозвіл на відшукування та вилучення чорнових запитів, записів про фактичних виконавців злочинних дій та матеріальних носіїв, на яких може знаходитись така інформація: комп’ютерної техніки, магнітних та електронних, цифрових носіїв інформації, засобів зв’язку, первинних фінансово-господарських документів….., печаток, чорнових записів записних книг, які вилучені законом з обігу та інших предметів і документів».

Повідомляється, що слідчий відділ управління особливо важливих справ Департаменту міжнародно-правового співробітництва ГПУ здійснює досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 256 КК України (Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності, ті самі ді вчинені службовою особою або повторно).

«Обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб», - йдеться в документі. 

Нагадаємо, зранку 5 грудня слідчі Генеральної прокуратури разом зі Службою безпеки затримали Михайла Саакашвілі після обшуків в його квартирі.

Прихильники Саакашвілі блокують автомобіль, в якому знаходиться Саакашвілі.