Кров Ірини Ноздровської – «на руках» правоохоронців - Саакашвілі

В Україні панує величезна несправедливість: правоохоронці зосереджують всю увагу на Михайлу Саакашвілі і в той час ігнорують українців. Вся Україна стала свідком того, як через їх байдужість загинула молода юристка Ірина Ноздровська.

Про це заявив лідер партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайло Саакашвілі під час брифінгу у Апеляційному суді міста Києва. 

«Всі займаються Саакашвілі. В той час вбивають молоду дівчину, яка просила їх про захист, а вони на неї начхали. Вони писала заяву за заявою в поліцію і Луценку, що її можуть вбити, а вони нічого не зробили. Її кров на їх руках», - наголосив Саакашвілі. 

Він висловив слова підтримки батьку Ірини Ноздровської. 

«Я захоплювався нею коли вона була жива, її мужністю. Закликаю суспільство захистити її доньку і батька, бо зараз їм теж погрожують. Система яка її знищила, знищує й інших – суддю Ларису Цокол, харківських антикорупціонерів тощо», - заявив лідер РНС. 

Саакашвілі додав, що 29 грудня Президент України видав указ про ліквідацію Апеляційних судів та утворення Апеляційних судів в апеляційних округах.  

«Незадовго до мого суду цей суд лівквідували і суддям сказали, що їх будуть переназначати. Цим все сказано, формулювання указу політичне, бо мова йде про розгляд звинувачення політичного характеру», - зазначив політик. 

На суд прибув політв’язень Степан Хмара, представники посольства США в Україні, мер Глухова Мішель Терещенко. 

«Я з’являвся і в прокуратуру, і в СБУ, і в суди, хоча від цього процесу мене вже нудить, адже всі прекрасно знають, що вони від мене хочуть. В Україні величезна несправедливість. Я погодився, щоб прийшов сюди мій син бо це цікавий прецендент для історії. Я хочу, щоб він бачив як виглядає совок, який судив Хмару, Чорновола, а тепер судить мене», - додав Саакашвілі. 

Нагадаємо, 11 грудня суддя Печерського суду Лариса Цокол відмовила прокурорам у задоволенні клопотання про запобіжний захід у вигляді домашнього арешту Саакашвілі та відпустила його з-під варти. 22 грудня мав відбутись розгляд апеляційної скарги прокурорів на таке рішення. До Апеляційного суду не надійшли необхідні документи і його перенесли на 3 січня.