Кривонос: Влада намагається підзаробити на вибори за рахунок українців

Плани Уряду ввести податок для українців на закордонні посилки сумою від 22 євро - це не добрі наміри напивнити бюджет, а можливість владі підзаробити на вибори.

Про це повідомив член Політради партії РУХ НОВИХ СИЛ Семен Кривонос, інформує прес-служба партії.

Як відомо, планується ввести податок для українців на посилки з-за кордону, вартість яких перевищує 22 євро. Відтак покупки речей в закордонних інтернет-магазинах стануть дорожчими фактично на третину.

Член Політради РУХУ НОВИХ СИЛ Семен Кривонос наголосив, що замість того аби наповнювати бюджет боротьбою з корупцією і контрабандою, влада продовжує оббирати українців.

«Насправді, за начебто добрими намірами додатково наповнити бюджет за рахунок звичайних громадян, стоїть потужне лоббі мереж електроніки та одягу у парламенті, які все не залишають спроб обмежити можливість купувати речі та електроніку за кордоном», - зазначив Кривонос.

«Влада постійно намагається підзаробити собі на вибори за рахунок звичайних громадян, при цьому «не помічає» величезні резерви за рахунок справжньої боротьби з контрабандою, за рахунок боротьби з виведенням капіталів в офшори та корупцією», - додав він.

Тож Семен Кривонос закликає не миритись з такими знущання і сказати своє слово балатуючись на вибори в ОТГ, які відбудуть в грудні цього року.

«Ну що ж. Будемо платити і мовчати? Чи зрештою скажемо своє слово. Принаймні на виборах, що відбудуться вже через кілька місяців»