Котиченко заявив, що на відео, яке оприлюднив Геращенко, не він. Поліцейські це підтвердили (ВІДЕО)

Заява радника глави МВС Антона Геращенка про те, що нібито активіст Андрій Котиченко нападав на прикордонників в пункті пропуску Шегині 10 вересня не відповідає дійсності. 

Про це заявив Андрій Котиченко, якого поліція вночі відвезла з Черкас у Львів для надання свідчень. 

Раніше радник глави МВС Антон Геращенко написав у своєму Facebook, що «поліція затримала "бойовика-тітушку" Саакашвілі Олександра Котиченка», який душив працівника поліції, додавши відео з пункту пропуску в Шегинях. 

«Геращенко написав, що я тітушка, бойовик Саакашвілі, десь виклав відео і звернув увагу людей і працівників ЗМІ, щоб вони переглянули це відео, на якому начебто я душу якогось працівника поліції», - розповів Котиченко. 

«Я сам переглянув це відео, і впевнився, що це не я. Навіть деякі працівники поліції, які дивились зі мною це відео, сказали що це не я. Після чого невідомий мені слідчий підійшов і запитав, в якому ти одязі там був. На моє запитання, де там, він відмовився відповідати», - розповів Котиченко. 

Як повідомив Андрій Котиченко з Черкас, оперативні працівники прийшли до нього о 3 годині ночі додому і наполягли, щоб він їхав з ними у Львів. 

«Мене не затримували й досі. Мене доставили у Львів, щоб я поспілкувався зі слідчим», - розповів активіст, який просто не знав, що він має повне право нікуди не їхати.  

«У них мабуть є моя адреса, ініціали і телефон, якщо вони змогли вночі мене знайти і витягти з теплої постілі», - додав він. 

За словами, Котиченка слідчий приніс йому першу повістку на 14 вересня, яку він відмовився підписувати. 

«Потім вони її передрукував на 18 вересня, щоб я надав пояснення в якості свідка.Стосовно ситуації взагалі нічого не сказали. Вони намагались, щоб я відповів на якісь плаваючі питання, але я сказав, що без адвоката я не буду спілкуватись. Коли прийшов адвокат, вони взагалі не захотіли спілкувати», - повідомив Котиченко. 

Наразі Андрій Котиченко разом з адвокатами подає заяву про злочин, а саме про його викрадення. Адже поліцейські фактично викрадають активістів, яких вважають причетними до перетину кордону Саакашвілі, і привозять їх на допит всупереч закону. 

Нагадаємо, поліція почала затримувати активістів по всій Україні після перетину кордону Михайлом Саакашвілі та його прибічниками 10 вересня.