«Корупції – НІ! Конституції – ТАК!» Активісти РНС вимагали відновлення гарантованих Конституцією прав українців

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Києва закликали українців протистояти узурпації влади злочинцями і відновлювати права, гарантовані Конституцією України. 

Сьогодні в День Конституції вони вийшли на акцію «Корупції – НІ! Конституції – ТАК!» на Майдані Незалежності, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ»

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ наголосили, що сьогодні чи не кожне друге визначене в Конституції право українця порушується. У нас вже знищили право на нормальну освіту, медичні послуги, на працю і відпочинок. 25 квітня залишився поза увагою ЗМІ факт, коли новопризначений голова Конституційного суду заборонив проведення всеукраїнського реферндуму.

 «Сьогодні дійсно велике свято, але через стільки років після прийняття Конституції вона просто перетворилась в папірець, якому ніхто не слідує, в першу чергу – наші державні органи, вони використовують її тільки коли їм вигідно, але вони забувають, що крім прав, вона ще також визначає їх обов’язки. Наше завдання – нагадати, що у них є ці обов’язки дотримуватись прав людей на гідне життя», - відзначив активіст Шевченкывського району Руслан Петришин.

Активіст Андрій Подзега відзначив, що сьогодні Президент – гарант корупції, а не Конституції і використовує її у власних цілях.

«Конституція говорить, що наша країна – президентсько-парламентська республіка. Насправді ситуація така, що Президент узурпує владу, силові відомства в його руках. На жали вони виконують його забаганки, а народ не чують. Чим довше ми знаходимось під цією владою, тим більше віддаляємось від реформаторської держави. Маємо донести до людей наскільки важлива наша єдність, щоб протистояти злочинній владі», - заявив він.

Активіст Олег Кули впевнений, українці повинні об’єднатись аби повернути Конституцію в дію.

«Нинішня влада вкрала нашу державу і Конституцію. Маємо дуже добре пам’ятати ст. 5 і 20 Конституції – що владою є народ і ВРУ та інші органи не мають права при прийнятті нових законів звужувати наші свободи. Ми не повинні жалітись на кухнях на порушення цих прав, а вийти на вулиці і сказати «ні» цій владі і повернути Конституції до дії», - додав активіст Олег Кулик.