Координатора Полтавського облосередку РНС викликали на допит в СБУ

Координатора РНС Полтавщини Ігоря Сороку викликають на допит в обласне управління СБУ. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук. Він переконаний, що причина його виклику - політичне переслідування активістів РУХУ НОВИХ СИЛ, яке відбувається по всій країні.

«Те, що відбувається, ніщо інше, як політичні репресії. Проте, як громадянин цієї держави, я маю конституційне право на свободу думки і переконань. Такий тиск з боку влади не може викликати нічого, окрім громадського супротиву і обурення. Огидно, що так можуть вчинити з будь-яким громадянином цієї держави, тому стояти осторонь тут не можна», - наголосив Сорока.

Також Сорока  зазначив, що у день його допиту 13 лютого активісти РНС проведуть у Полтаві акцію на його підтримку.

«Я звичайно, прийду на допит, бо не є злочинцем і мені немає чого боятися.Наші активісти прийдуть під будівлю СБУ висловити свій протест проти свавілля влади та правоохоронних органів, адже це відбувається не лише зі мною, а й по всій Україні. Людей допитують лише тому що вони мають переконання. Але ми не збираємось зупинятися і обов'язково вийдемо на марш 18 лютого», - наголосив Ігор Сорока.

Нагадаємо, що повістки, або усні виклики до обласних управлінь СБУ отримали активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини, Вінничини, Сумщини, Кіровоградщини. Зокрема координатора РНС Криничанського району Дніпропетровщини Андрія Архіпцева затримали просто посеред вулиці і відвезли на допит до СБУ без жодних офіційних викликів.