Координатор РНС Кременчука: Побиття Олега Філіпаса - це ще один приклад політичної розправи з опозиційними лідерами

Останні події в Кременчуці - яскравий приклад того, як процвітає диктатура Порошенка на місцевому рівні, де місцева банда розправляється з активістами РНС, як Порошенко з опозиційними лідерами.

 Про це під час прес-конференції заявив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ у м. Кременчук Микола Кравченко.

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ в Кременчуці називають факти політичних переслідувань - захоплення правоохоронцями сесійної зали під час сесії міськради 21 грудня та обшук чоловіками поліцейськими депутатів та відвідувачів жіночої статі, затримання активіста Леоніда Харченка, скарги до ГПУ та МВС щодо цього не мали повного і всебічного розслідування, погрози рідним і близьким опозиційного депутата Оксани Піддубної та тиск на неї через повідомлення про процвітання корупції в Кременчуці, тиск на підприємця - власника медіахолдингу з метою контролювати медійний простір тощо.

Днями відбувся напад на члена партії РУХ НОВИХ СИЛ Олега Філіпаса, невідомі у балаклавах з кийками вдерлись в його будинок та звіряче побили - зламали руки, ногу, розбили голову.

Активісти впевнені - цей напад замовний для розправи з Олегом через його активну позицію, гострі публікації у Фейсбуці щодо ОЗГ при владі.

"Це зв'язано з моєю політичною діяльністю, з тими акціями і мітингами, які ми організовували за відставку Порошенка, Луценка, Авакова. Також це зв'язано з тією заявою, яку ми готували з опозиційними депутатами до міжнародних партнерів і правозахисних організацій щодо боротьби з місцевим кримінальним кланом, де навели факти авторитарного режиму Порошенка - Авакова", - каже сам потерпілий Філіпас.

"Ми маємо всі підстави заявляти про встановлення авторитарного режиму в Україні, посилення політичних репресій та встановлення політичної цензури", - зазначив Микола Кравченко.

Нагадаємо, що 29 квітня троє невідомих увірвалися до будинку активіста РУХУ НОВИХ СИЛ Олега Фііліпаса і жорстоко побили його. Наразі Олег Філіпас перебуває у лікарні. У нього зламані обидві руки і нога, а також струс головного мозку.