Координатор РНС Харківщини: Ми повинні показати червону картку діючій владі!

Координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Харківщини Іраклій Імнадзе закликав харків'ян вийти на Марш за відставку Порошенка, який пройде по всій Україні 18 лютого.

 "Дуже важливо, щоб 18-го лютого люди вийшли і показали червону картку діючій владі! Методи, якими вона користується, довели народ до точки кипіння. Немає абсолютно ніякої віри і надії на те, що ми станемо на шлях розвитку з тими людьми, хто наразі є на чолі нашої країни. Тому єдине, що нам залишається - це показати нашу негативну оцінку по відношенню до влади по всій країні!», - наголосив Імнадзе.

Іраклій Імнадзе  зазначив що всеукраїнська акція Марш за відставку Порошенка стане безпрецедентною подією, адже тільки змінити свою країну здатні тільки її громадяни. 

«Це буде безпрецедентний випадок після Революції Гідності, яка на превеликий жаль ще не завершена. Тільки люди можуть змінити той хаос і анархію, яку сіє сьогоднішня влада, викрадаючи, видворяючи і дискредитуючи своїх опонентів, яких вони боїться, але при цьому абсолютно не чіпаючи кримінал, олігархів і всіх причетних до розкрадання нашої країни!», - обурився Імнадзе.

Марш за відставку Порошенка у Харкові розпочнеться на Площі Конституції об  11:30. Опівдні колона вирушить по вулиці Сумській до пам'ятнику Шевченка, о 12: 30 розпочнеться Народне Віче.