Колона активістів вирушила до Краковця, щоб зустріти Саакашвілі

Колона мирно налаштованих активістів на автомобілях та мікроавтобусах вирушила зі Львова до пункту пропуску Краковець, щоб зустріти лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. 

Про це заявив член політради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Іван Слободяник в ефірі Радіо Вести. 

«Зараз ми вже знаходимось біля Краковця. Ми рухаємось в колоні, приблизно 100 машин вже виїхало сьогодні, ми будемо розбивати табір для того, щоб зустрічати людей», - сказав Слободяник. 

Він повідомив, що перехід Саакашвілі через кордон очікується о 13.00 10 вересня. 

За інформацією активіста, правоохоронці зупинили автобус активістів на Дніпропетровщині, але після формального огляду відпустили, і він доєднався до колони. 

Слободяник також повідомив, що за інформацією служби безпеки РНС, з кількох областей в Краковець везуть так званих тітушок.  

Він додав, що місцева поліція супроводжує колону активістів. «Ми з нею в контакті, щоб був громадський спокій і щоб не допустити жодних безладів», - зазначив він. 

«Не дивлячись на спроби влади нас спровокувати, вони не дочекаються від нас якихось неадекватних дій. Закон на нашій стороні. Ми налаштовані абсолютно спокійно, мирно і оптимістично», - підсумував Слободяник. 

Він також підкреслив, що Саакашвілі буде їхати зі своїм сином, з групою народних депутатів, з нашими міжнародними партнерами. Також його будуть супроводжувати журналісти світових телеканалів і наша група активістів і українські журналісти. 

«Ми відчуваємо підтримку людей зараз, знаходячись у Львові, і тут в районах. Оскільки всі розуміють, що це не просто позбавлення Саакашвілі громадянства, це наступ на базові свободи людей», - заявив Слободяник. 


Нагадаємо, Президент України позбавив лідера «РУХУ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі українського громадянства. Однак, Саакашвілі заявив, що збирається повернутись в Україну 10 вересня і відстоювати свої права.