Кіно, яке надихає: у Черкасах показали фільм Михайла Саакашвілі (ФОТО, ВІДЕО)

«Україна, який вдалося» - фільм, який надихає. Ми показали те, що могло би бути, як би у нас в країні було справді патріотичне керівництво, а не таке корупційне, як є». Так прокоментував публічний показ фільму Михайла Саакашвілі координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Черкащини Сергій Яковенко. Презентація стрічки відбулася у кінотеатрі «Салют». Після показу фільму глядачі поспілкувалися з лідерами РУХУ НОВИХ СИЛ Давідом Сакварелідзе, народним депутатом Юрієм Дерев'янком та іншими представниками політичної сили.«У людей  досить позитивні враження, всі з ким я не спілкувався, хто був на прем'єрі, всім подобається. Кажуть, дійсно, він дає якусь надію. У суспільстві сьогодні велике розчарування, а цей фільм надихає. Ми показали те, що могло би бути, якби у нас було справді патріотичне керівництво, а не таке корупційне як є», - поділився враженнями Сергій Яковенко.

Також з глядачами зміг поспілкуватися і Михайло Саакашвілі, який охоче відповів на всі питання присутніх.

«Було пряме включення, десь півгодини, Михайло Саакашвілі нас бачив, ми його прекрасно бачили. Люди ставили питання, тобто, було живе спілкування. Люди сприймали Михайла дуже позитивно, аплодували чи не кожному його слову», - сказав Яковенко.Після завершення перегляду мешканці Черкас ще довго не хотіли відпускати лідерів та активістів РУХУ НОВИХ СИЛ, а після завершення офіційної частини, підходили до кожного особисто.
«Кожна така зустріч - це можливість знайти нових прихильників РУХУ НОВИХ СИЛ, людей, які готові разом з нами докласти зусилля для того, щоб нашій Україні справді вдалося стати сильною та незалежною європейською державою», - підсумував Сергій Яковенко.