Касаційний суд відмовив адвокатам у виклику Порошенка в суд по громадянству Саакашвілі

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду відхилив клопотання адвокатів Михайла Саакашвілі щодо особистої присутності Порошенка в суді по позбавленню громадянства. 

Про це повідомив адвокат Руслан Чорнолуцький після судового засідання у справі позову Саакашвілі до Порошенка щодо незаконного позбавлення громадянства, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ».

На сьогоднішньому засідання суд розглянув низку клопотань адвокатів Михайла Саакашвілі.

«Суд відхилив наше клопотання щодо особистої присутності Петра Порошенка на судовому засіданні, ми хотіли б особисто в нього дізнатись про причини позбавлення Саакашвілі громадянства за один день», - пояснив адвокат.

Крім того, адвокати заявили клопотання про виклик свідків на судове засідання.

«Зокрема представників Генпрокуратури, які разом з ДМС фабрикували міграційну справу, а також низку представників комісії з громадянства при Президентові України», - зазначив адвокат.

На минулому засіданні адвокатам вдалося зобов'язати Президента і ДМС надати матеріали міграційного справи Михайла Саакашвілі за 2015 і 2017 рік. Суд оголосив перерву у справі до 23 березня 10:00 аби адвокати мали змогу ознайомитись з витребуваними матеріалами.

 «Сподіваюсь, що перемога буде за нами, бо в нас достатньо доказів для того, щоб поновити українське громадянство Михайла Саакашвілі», - додав Чорнолуцький.

Нагадаємо, 2 березня Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду призначив Державну міграційну службу третьою стороною у справі позову Михайла Саакашвілі до Президента України Петра Порошенка щодо позбавлення його українського громадянства.