Хворий на діабет Бурцев, який зустрічав Саакашвілі на кордоні, оголосив голодування в СІЗО

Учасник АТО Олександр Бурцев, якого ув’язнили на 60 діб за те, що зустрічав лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі на кордоні, оголосив голодування. 

Про це повідомила адвокат Бурцева Валерія Коломієць.

«Бурцев оголосив голодування, бо в нього закінчився інсулін», - повідомила Коломієць.

За словами захисника, причина цього полягає у відсутності адекватного харчування, що призвело до збільшення дози інсуліну, а також в тому, що інсулін йому СІЗО не забезпечувало увесь час перебування під вартою.

Нагадаємо, учасника АТО Олександра Бурцева, який хворіє на діабет, взяли під варту на 60 діб без альтернативи внесення застави за те, що зустрічав Михайла Саакашвілі на кордоні 10 вересня. Апеляційний суд Львівської області залишив в силі таке рішення, тоді ж під час засідання Бурцев втратив свідомість, бо не отримував належного харчування та необхідного інсуліну.

Нещодавно, у Львівському СІЗО, стороні захисту відмовили у проханні переведення хворого на цукровий діабет Олександра Бурцева в лікарню. Свої дії адміністрація мотивувала тим, що мають укладений договір з постачальником ліків. А відтак, за потребою можуть звернутися за усіма необхідними ліками для Бурцева. Адвокат заявила, що стан здоров’я Бурцева погіршується.