Громадські діячі та політики закликають міжнародну спільноту захистити права незаконно депортованого Саакашвілі

Об'єднання патріотичних політиків та громадських діячів "Група 22 січня" закликають міжнародну спільноту засудити дії української влади та долучитися до процесу відновлення порушених прав Михайла Саакашвілі і його повернення в Україну, а український народ - повстати проти режиму Порошенка, повідомляє прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі.  

"Група 22 січня”- об'єднання патріотичних політиків та громадських діячів, серед яких лідери РНС Юрій Дерев'янко та Давід Сакварелідзе, Степан Хмара, Мішель Терещенко, Олесь Доній, Володимир Лановий, Ігор Мазур “Тополя”, Ліза Богуцька, Олександр Кравчук, Андрій Пастушенко “Сивий”, Олена Терещенко Іван Лозовий, Владислав Оленченко, різко засуджують викрадення за вказівкою Порошенка одного із провідних лідерів опозиційного руху в Україні – Михайла Саакашвілі та незаконне видворення його до Польщі. Вони звертаються до українців та міжнародної спільноти із закликом захистити права Саакашвілі. 

"За роки своєї діяльності в Грузії та Україні Михайло Саакашвілі заслужено отримав репутацію непримиримого борця із корупцією. Він вперто і послідовно відстоює свої ідеали, не боїться протистояти монстру української корупції, заявляючи на весь світ про факти недоброчесності українського керівництва, яке застрягло в корупційному багні. І тому за Михайлом Саакашвілі пішли люди, звичайні українці, масово", - зазначають вони у зверненні.  

За їх словами, у відповідь на цю загрозу корумпованому правлінні Порошенка, останній вдався до політичних репресій проти самого Саакашвілі, його прибічників та інших людей, які не хочуть далі жити бідно і щоб продовжувалось розкрадання держави.

"Всупереч законам України, міжнародним нормам, домовленостями з Польщею, демократичним принципам Порошенко видворив свого основного політичного опонента за межі України. Щоб більше ніхто не заважав йому та його банді замість побудови європейської держави продовжувати обдирати народ України", - обурються політики і громадські діячі.  

Вони закликають міжнародну спільноту засудити дії української влади та долучитися до процесу відновлення порушених прав та свобод Михайла Саакашвілі і його повернення в його місце постійного проживання, в Україну, з можливістю особисто захищати свої порушені права в українських судах.  

"Коли Порошенко пішов на протизаконні і протиправні дії стосовно Михайла Саакашвілі, то жоден з українських громадян не може відчувати себе у безпеці. Український народ має повстати проти режиму, який знищує правові основи держави і став загрозою існуванню украінської держави! ", - закликають вони.