Громада Сміли за підтримки лідера РНС домоглась відставки скандального мера

Громада Сміли, що на Черкащині, за підтримки лідера партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі домоглась відставки виконуючого обов’язки мера, який досі не спромігся вирішити проблему з теплопостачанням у місті, повідомляє прес-служба партії РУХ НОВИХ СИЛ. 

Сьогодні мешканці Сміли заблокували дорогу на Дніпро з вимогою провести сесію міської ради, зняти з посади в.о. міського голови Федоренка та нарешті вирішувати проблему з опаленням. Сам Федоренко перед сьогоднішнім сесійним засіданням раптово захворів та пішов на лікарняний.


«Громадяни Сміли перемогли! Бандитського мера Сміли, який тримав місто без тепла через корупційні схеми, відправили у відставку. Це перемога людей, адже його всіляко покривали на різних рівнях, щоб не допустити зняття з посади. Я пишаюсь жителями Сміли, які встали і стали самі боротись за себе», - зазначив Саакашвілі.

Лідер РНС наголосив, що це лише перший крок до вирішення проблем міста, де не ремонтуються дороги, не вивозиться сміття, а через відсутність опалення не працюють дитсадки, школи і лікарня. За його словами, депутати повинні скасувати угоду з підприємством Фірташа, яке б мало опалювати домівки у Смілі, а також зменшити тарифи на газ.

«Необхідно скасувати угоду з підприємством Фірташа, інакше людей завжди будуть шантажувати, ця компанія через Київ крала в людей гроші. Також необхідно звернутись до Кабміну і вимагати введення надзвичайного енергетичного стану. Більше того, у Смілі занадто висока ціна за газ – аж 47 грн за 1 м кв за тепло!!! Люди не повинні залежати від місцевих корупціонерів!», - відзначив Михайло Саакашвілі.

Нагадаємо, сьогодні лідер партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі прибув в Смілу підтримати мешканців та закликав їх не бути пасивними і взяти владу в свої руки, щоб вирішити проблему з опаленням. Для кворуму на сесії міської ради не вистачало двох депутатів, тому мешканці перекрили дорогу і вимагали депутатів зібратись на сесію.