Гриценко поїде на кордон, щоб підтримати Саакашвілі (ВІДЕО)


Про це він сказав в ефірі телеканалу ZIK.

«Я поїду на кордон зустрічати Михайла Саакашвілі. Вважаю обов’язком солідарно підтримати Михайла. Тут є прецедент грубого, нахабного і цинічного варіанту позбавлення громадянства – базового права людини», - заявив Гриценко.

Він додав, що це необхідно зробити навіть якщо Саакашвілі не вдасться заїхати і провести прозорий судовий процес.

«Ми ж знаємо, як діють суди і кому вони підконтрольні. Якщо мені люди довіряться на наступних президентських виборах, то одним з перших указів відновлю громадянство Саакашвілі навіть у випадку, коли він би мене нещадно критикував. Це має бути непорушно», – зазначив Гриценко.

Він висловив переконання, що провокацій на кордоні можна очікувати лише від влади.

«Що буде на кордоні, то більше залежить від влади. Ми зараз в контакті з тими політичними і громадськими діячами, які будуть брати в цьому участь. Ми наголошуємо, що не планується жодних незаконних, силових дій. Тому, якщо такі будуть, то тільки з боку тих, хто є владою, або підспівують владі. Ви вже чули, що дехто з політичних діячів закликає стріляти, дехто говорить, що він сам стрілятиме, але при цьому чомусь ні Луценко ні Аваков не реагують. Великий знак питання», – сказав Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, станом на сьогодні немає жодних законних підстав не впустити Михайла Саакашвілі на територію Україну та відсутня заборона на в’їзд Михайла Саакашвілі в Україну.