Ігор Брик: Ми не можемо допустити, щоб землі для воїнів АТО стали предметом для спекуляцій.

На Львівщині активісти РУХУ НОВИХ СИЛ взяли під громадський контроль виділення земельних ділянок воїнам АТО, аби не допустити спекуляцій з цього питання. Рішення щодо виділення земельних ділянок ухвалювалось на сесії Грабовецької ОТГ, повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини. 

«Наша країна і досі перебуває у стані війни з Росією. Східні кордони продовжують захищати сини і дочки, жертвуючи своїм здоров’ям та життям. Багато вже повернулись з фронту, але їхні права не завжди захищають чиновники. Часто ми можемо стати свідками відвертого свавілля влади при вирішенні земельного питання. Ми не можемо допустити, щоб землі для воїнів АТО стали предметом для спекуляцій», - зазначив координатор Львівської обласної організації партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Ігор Брик.

Варто зазначити, що виділенняземельнихділянокучасникамантитерористичноїопераціїздійснюється на підставі ст. 118 Земельного кодексу України. Органи Держгеокадастру мали б працювати в режимі максимального сприяння учасникам АТО та членам сімей загиблих воїнів в реалізації їх конституційного права на отриманняземлі.

«Часто можна побачити тенденцію роботи чиновників у зворотному напрямку, коли учасникам АТО виділяють земельні ділянки з метою викупу за безцінь. Їм нав’язують думку, що це лише одна можливість і, якщо вони нею не скористаються, то вже ніколи нічого не отримають. Такі спекуляції принижують честь захисників і позбавляють вибору », - говорить Ігор Брик.

«Враховуючи всі аспекти цього питання, ми повинні також пам’ятати за тих, хто ще зі зброєю в руках тримає ворога зі східного кордону країни», - додав координатор.

Члени партії РУХУ НОВИХ СИЛ будуть і надалі контролювати даний процес виділення земельних ділянок у Грабовецькій ОТГ і не тільки.