Керівники Сумської ОДА навіть не схотіли поспілкуватися з активістами


Все керівництво  Сумської ОДА певно  злякався акції РУХУ НОВИХ СИЛ і тому відмовилося від спілкування з громадою. Під час акції на підтримку незаконно затриманого і депортованого з України Михайла Саакашвілі, активісти вирішили особисто запитати представника влади, як він оцінює дії чинного гаранта Конституції.  Проте, ані голови Сумської ОДА Миколи Клочка, але ані його заступників не виявилося на робочому місці.

Про це повідомив координатор РНС у Сумах Андрій Фролков.

За словами голови сумського осередку партії Рух Нових Сил Андрія Фролкова, справа не лише у подіях навколо  Саакашвілі, а взагалі у неналежному ставленні нинішньої влади до народу. Влада ігнорує будь-які справедливі вимоги, не виконує обіцянок та працює лише в інтересах олігархату.

«На цьому прикладі ми чітко бачимо ставлення чинної влади до людей. Ми прийшли до ОДА мирно висловити свою позицію і хотіли почути відповідь, проте з нами просто не захотіли розмовляти. У справді демократичній державі посадовці не повинні ховатися від людей, від тих, чиї інтереси вони мали б захищати. Натомість ми бачимо повне нехтування законом, незаконні викрадення і зрештою - повну безвідповідальність і безкарність влади за свої дії», - наголосив Фролков. 

Зазначимо, що більше 50 сумчан зібралися 13 лютого  біля входу до Сумської обласної державної адміністрації із закликами до влади припинити свавілля та політичні переслідування.Також до акції долучилася представниця Руху Валентина Наливайченка «Справедливість», депутат Сумської обласної ради Лілія Ричкіна.

Окрім цього було оголошено про проведення у Сумах акції 18 лютого.