Годі терпіти! Прикарпатці вийшли на мирний марш за відставку Порошенка (ВІДЕО)

Годі терпіти! На марш проти диктатури Порошенка путінського зразка у Івано-Франківську  вийшли сотні прикарпатців. З гаслами «Нас не поставити на коліна» та «Порошенка у відставку» люди пройшли мирною ходою від пам’ятника Франкові до Вічевого майдану.
 
«Я виконую свій громадянський обов’язок. Я хочу, щоб в державі нарешті був порядок, порядний президент, а не банда грабіжників, які розкрадають все підряд», - розповідає прикарпатець  Володимир, який долучився   до маршу.

Під час віча активісти  партії «РУХ НОВИХ СИЛ» закликали місцевих мешканців виходити з теплих помешкань та активно відстоювати свої права.

«Я вас закликаю, почнімо з себе. Будьмо як бджоли - образили одного, тоді встаємо всі! Тоді ми щось змінимо. Бо наша інертність, зволікання вдарило нам і по гаманцю, і нас вже Порошенко сватає, як дешеву рабсилу. Це дуже соромно», - переконаний  активіст партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Андрій Єфіменко.

На акції й учасники АТО, а саме бійці батальйону «Донбас». Кажуть, їхніх побратимів правоохоронці під час розгону у столиці наметового містечка поставили  на коліна.

«Ставили атовців на коліна, людей, які воювали за нашу Батьківщину. Цим вони показали, що поставили на коліна не лише хлопців, а й дітей, жінок, батьків, усю націю», - розповідає боєць батальйону «Донбас» з позивним Лєрмонтов.

Кульмінацією  маршу стало прийняття Резолюції. В ній плани «РУХУ НОВИХ СИЛ» на наступний місяць: домогтися голосування за закон про незалежний Антикоруційний суд, новий виборчий закон, закон про імпічмент та скасування депутатської недоторканності.

«Реформи імітуються. За рахунок захмарних тарифів олігархат грабує кожного з нас, виштовхує молодь з своєї країни. Ми продовжуємо нашу боротьбу та наш  протестний рух. Його мета - зміна системи влади. А першою вимогою є відставка Порошенка!», - зачитала Резолюцію координатор партії «РУХ НОВИХ СИЛ» в Івано-Франківській області Тетяна Пришляк.


Під час акції кожен охочий зміг поставити підпис за відставку Порошенка та обрати найдостойнішого кандидата на посаду президента.


Нагадаємо, що 18 березня у 50 містах України відбувся Марш за відставку Порошенка. У багатьох містах влада чинила опір проведенню мирної акції протесту та вдавалася до відвертих правокацій.
Так у Києві поліція не давала активістам встановити сцену на Майдані Незалежності, а потім викрала авто з обладнанням.
У Харкові поліцейські блокували офіс РУХУ НОВИХ СИЛ, аби запобігти встановленню апаратури на місці проведення мітингу.
У Херсоні влада влаштувала ще одну акцію на місці проведення Віче за відставку Порошенка, а у Миколаєві активістів намагалися заглушити за допомогою комунальної техніки та військового оркестру.
Також вимогу відставки Порошенка підтримала громада Луганщини. Спільний Марш за відставку відбувся у Сєвєродонецьку.
У Запоріжжі Резолюцію щодо відставки Порошенка передали до облради з вимогою розглянути документ на найближчий сесії.