Ганебну статистику ведення аграрної політики в Україні нам подають, як великі здобутки– Осип Магур

Вивчаючи статистику по Львівській областісті, щодо стану сільгоспвиробників, члени партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі та фахівці стикнулись з фактами, які врозріз розходяться зі словами теперішньої влади у сфері аграрної промисловості країни. 

Моніторинг цього сектору і низка запитів у міністерства та обласні адміністрації показали цифри, які красномовніші за виступи чиновників, що висвітлюються у провладних ЗМІ.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини 

«У час війни питання безпеки стоїть на першому місці. Для комплексного підходу, влада завжди виділяє три напрямки: воєнний, енергетичний та продовольчий. Волонтери не дали «згоріти» українській армії з середини і далі продовжують її підтримувати. Енергетичну сферу ми продали за безцінь у приватні руки окремих олігархів і зараз продовжується ведення політики на їхнє збагачення. Щодо продовольства, то легковажний підхід дилетантів, які опинились на керівних посадах Державних адміністрацій, призводить до зубожіння населення і цілковитого свавілля монополістів, які опинились у владі», - говорить член ради партії РУХУ НОИХ СИЛ Осип Магур.


«На сьогоднішній день у Львівській області зареєстровано 64 сільськогосподарські кооперативи, з них лише 32 діючі. З них переробних – 4, заготівельно-збутових – 12, постачальницьких – 6, багатофункціональних – 5, інших – 5. Що з цих цифр можна зрозуміти? Лише одне, нашу країну перетворили на ринок сировини, яку ми за безцінь продаємо закордон. Натомість пересічному громадянину пропонується імпортна продукція за шалені гроші. З нашими доходами – це економічний геноцид нації. » , - продовжує Осип Магур.

 «Звичайно, не все так погано у нашому регіоні, бо є області, де ці показники у рази нижчі. Натомість, на офіційних сайтах державних адміністрацій систематично висвітлюється інформація щодо успішності проведення політики у тому чи іншому напрямку. Ганебну статистику ведення аграрної політики в Україні нам подають, як великі здобутки. Це зухвале викривлення фактів, бо на ринку працюють інші правила, які сформовані бездарною політикою влади», - зазначає член ради партії.

«Наша мета, на сьогоднішній момент, максимально глибоко вивчити ситуацію у цій сфері, щоб мати змогу визначити шляхи вирішення продовольчої проблеми в Україні. Адже не можна давати змогу збагачуватись олігархами на ринку сировини. Нам потрібно робити ставку на власне виробництво, давати йому важелі для модернізації та розвитку. Не можна легковажно приймати позицію влади, адже вона спрямована на іншу мету», - продовжує Осип Магур.

РУХ НОВИХ СИЛ Львівщини планує провести зустрічі з фермерами та тими, хто має конкретні плани для розвитку у цьому секторі. Такі дії будуть спрямовані на визначення стратегії роботи агропромислового комплексу в регіоні та механізмів подолання тіньової політики у цій сфері. Особливу увагу буде приділено молодим фермерам, які попри все ризикують на сучасному етапі розпочинати власну справу.