Галабала закликала українців виходити на Марш за майбутнє 18 лютого

Одна з лідерів партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Ольга Галабала закликала українців виходити на Марш за майбутнє 18 лютого та нарешті змінити злочинну владу, яка знищує опонентів, обкрадає країну та сприяє війні на сході, повідомляє прес-служба партії РНС. 

Галабала на акції під АПУ зазначила, що Михайло Саакашвілі зараз перебуває в Варшаві, туди він вилетів з Борисполя о 16:30, сьогодні активісти перебували і в Жулянах, і в Борисполі, на трасі Київ-Львів встановлювали блок-пости аби не допустити його незаконної депортації.

«Ми одразу почали шукати Михайла після викрадення. Народного депутата Юрія Дерев’янка не пускали в аеропорті Бориспіль. Один з активістів впізнав серед прикордонників людей, які викрадали сьогодні Саакашвілі. З автоматами, в масках прикордонники сміялись нам в обличчя. Ми викликали поліцію, сказали, що порушується закон, вони теж сміялись Ми вийшли на Майдан бо хотіли країну, де кожен правоохоронець служитиме народу. На жаль, вони досі служать злочинному режиму», - наголосила Галабала.

Вона відзначила, що люди виходять на акції протестів не за Саакашвілі, а за краще майбутнє кожного українця та закликала людей виходити на Марш 18 лютого.

«Ми тут стоїмо не Саакашвілі, ми виходимо на акції бо не хочемо жити в країні корупції, олігархату і беззаконня. Саакашвілі просто є тим маячком, якого бояться олігархи. Ми будемо підтримувати Саакашвілі, але ми будем стояти за себе, своїх дітей і за свою країну, інакше нас просто розчавлять. Ми повинні ставати пліч-о-пліч і завершувати Революцію Гідності, інакше гріш нам ціна. Давайте вставати, прокидатись, не боятись. Давайте жити у вільній країні, давайте повернемо собі газ і нафту, знизимо тарифи, підвищимо пенсії. З цими людьми не маємо шансу на майбутнє. В цій країні має диктувати правила середній клас», - зазначила Галабала.