Галабала вимагає звільнення голови Громадської Ради при НАЗК через наклеп

Громадська Рада при НАЗК поширила неправдиву інформацію щодо звітності парті РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. 

Про це заявила одна з лідерів РНС Ольга Галабала на своїй сторінці у Фейсбук та закликала голову Громадської Ради піти з посади. 

Галабала зауважила, що сьогодні на сторінці Громадська рада при НАЗК з’явилася інформація про те, що вона, як керівник партії РУХ НОВИХ СИЛ, звинувачується у політичній корупції.

Підставою є наче б то невказана інформація (адреси проживання осіб та паспортні дані осіб, які здійснювали благодійні пожертви) у звіті партії РУХ НОВИХ СИЛ до НАЗК.

"По-перше, вся інформація була вказана і ніяких порушень у звіті немає. Звіт, який подається до НАЗК містить всю інформацію, в той час, як в звіті на сайті приховуються деякі персональні дані згідно з Законом України про захист персональних даних. Адреса та паспортні дані не були вказані щодо двох благодійників на загальну суму 2 800 грн. І згідно до вимог закону, ці кошти як не ідентифікований внесок (з причини відсутність адреси та даних паспорта при здійснені платежу) повернуто жертводавцям. Що також вказано у тому ж звіті НАЗК і підкріплено квитанцією з банку (також тут її виставляю)", - пояснила Галабала.

"По-друге, є висновок самого НАЗК про те, що звіт РУХ НОВИХ СИЛ повністю відповідає закону і порушень не виявлено https://nazk.gov.ua/sites/default/files/docs/2017/vysnovky_IV_kv/1055_ruh_novyh_syl_myhayla_saakashvili.pdf. По-третє, звіт особисто мною підписаний", - додала вона.

Політик відзначила, що Громадській Раді слід було перевірити інформацію перед оприлюдненням.

"Якщо у Громадської ради були якісь питання, то перед тим як оприлюднювати наклеп згідно будь-яких професійних стандартів, потрібно перевірити інформацію. Як мінімум, звернутися до самої партії та звернутися до НАЗК.Громадські ради створені саме для підвищення довіри до антикорупційних органів. І точно не створені для того, щоб або працювати непрофесійно або використовуватися для виконання політичних замовлень", - акцентувала вона. 

Галабала звернулась до Віктора Тарана із закликом піти з посади через поширення неправдивої інформації.

"Я не знаю, чи це чиясь помилка і недбалість, чи навмисне використання Громадської ради при НАЗК для зведення політичних рахунків, але і те і те є причиною для того, аби в нормальній цивилізованій країні людина, яка цінує свою репутацію пішла з посади.