Галабала пояснила, чому відставка Порошенка – шанс для виходу України з політичної кризи

Порошенко – феодал, який вдосконалив корупційні схеми Януковича та використовує правоохоронну систему для захисту статків олігархів. Лише його відставка є шансом виходу України з політичної ткризи. 

Про це заявила одна з лідерів «РУХУ НОВИХ СИЛ» Ольга Галабала в ефірі телеканалу ZIK, повідомляє прес-служба партії РНС.

Ольга Галабала нагадала, що Порошенко за півгодини до схоплення Саакашвілі заявив у австрійському виданні, що не хоче видворяти його з України і не втручається в роботу ДМС та інших служб.

«Це абсурд, бо з моменту позбавлення Михайла Саакашвілі громадянства йде системна розправа над людиною. Згідно з законодавством, якщо людина має легальний статус перебування в Україні, а в Саакашвілі такий був, він оскаржує відмову у додатковому захисті в касаційному суді, її не можуть за процедурою реадмісії видворяти з України. Президент просто бореться з політичним опонентом, порушує закони і прикривається державними інституціями, які насправді виконують його замовлення», - наголосила Галабала.


Галабала заявила, що Порошенко використовує правоохоронну систему для того, щоб захищати свої статки та статки інших олігархів.

«Держава застосовує силовий апарат для того, щоб захищати статки Порошенка і олігархів. Вся правоохоронна система чинить тиск на підприємців, віджимає бізнес в тому числі на користь Порошенка, таке ж і з судовою системою. Ми отримали після 4-ох років після Революції Гідності феодальну систему на чолі з феодалом Порошенко. Справа Саакашвілі лише проявила, яка в нас в країні насправді політична система», - зазначила Галабала.


Політик відзначила, що відставка Порошенка – це шанс виходу країни з політичної кризи.

«Нам хочуть нав’язати, що критика Порошенка є руйнуванням державних інституцій. Ні. Критика Порошенка і його відставка до чергових виборів є шансом виходу країни з політичної кризи. Продовження цієї кризи і її стагнація якраз і приведе до тотального руйнування державних інституцій. Порошенко вдосконалив корупційні потоки і фінансові схеми Януковича, через викуп міжнародних облігацій, він став де-факто співвласником ДТЕК Ахметова, він подавляє малий і середній бізнес. Ми не повинні чекати до виборів у 2019 році», - заявила Галабала.


Галабала відзначила, що на таке свавілля в Україні міжнародна спільнота відреагує тоді, коли на вулиці вийде велика кількість українців та закликала всіх приходити на Марш за майбутнє 18 лютого о 12 год в Києві та в містах України.