Галабала пояснила, чому РНС не брав участі у акції під ВРУ та назвала методи боротьби партії

Шлях РУХУ НОВИХ СИЛ до перемоги - це масштабний мирний протест, який полягає у загальноукраїнських мирних маршах, структуруванні учасників протесту в будинкові комітети громадянського опору, пікетах будинків одіозних чиновників, автопробігах, пікетування х обласних та місцевих рад, зборі підписів за відставку Порошенка.

Про це повідомила одна з лідерів "РУХУ НОВИХ СИЛ" Ольга Галабала на своїй сторінці у Фейсбук. 

Вона зазначила, що "Рух нових сил" сьогодні заявив, що не організовував і не брав участі в акції під Парламентом, хоча вона була з вимогами відставки Порошенка. 

"Всі акції, що проводить РНС анонсуються та висвітлюються на наших сторінках і там присутні лідери нашого руху, які несуть відповідальність за те, що відбувається", - зазначила вона.

Галабала звернула увагу, що сьогоднішня позиція РНС викликала багато критики активістів і прихильників партії.

"Але якщо ми хочемо перемогти в боротьбі проти системи Порошенка та збудувати нову країну, то маємо бути чесними",- каже політик.

Вона наголосила, що малочисельні акції, де постійно людей провокують на сутички, протистояння і потім через всі олігархічні ЗМІ дискредитують в очах українців і міжнародної спільноти - це програшний спосіб боротьби.

"Єгор Соболєв і Семен Семенченко, які сьогодні закликали людей до Парламенту заявили, що «тільки фізичним впливом ми можемо досягти результату, марші результату не дають». Маючи спільні цілі в акціях протесту, я категорично не згодна з цим. Не можна зараз імітувати події Майдану і наївно думати, що статичне стояння наметів чи сутички з поліцією будуть тими формами протесту, які приведуть нас до перемоги. Шлях до нашої перемоги та наша сила - це масштабний МИРНИЙ протест, що наростає по всій країні.Це динамічний протест. Він таким і є, та давно виріс за межі площі біля Парламенту. Протест має розпочатися в кожному місті. Він повинен бути зкоординований через мережу будинкових комітетів громадянського опору",- пояснила вона. 

Ольга Галабала назвала методи боротьби РУХУ НОВИХ СИЛ- загальноукраїнські мирні марші, структурування учасників протесту в будинкові комітети громадянського опору, пікети будинків одіозних чиновників, автопробіги, пікетування обласних та місцевих рад, збір підписів за відставку Порошенка.

"Тільки коли нас вийде мільйон по всій країні, ми підемо і до Парламенту, і до Адміністрації президента. Це протест не просто з вимогами відставки Петра Порошенка, але й з зрозумілим механізмом зміни політичної системи. Ми вже не раз скидали знахабнілих очільників держави, які втрачали почуття реальності і здорового глузду. Але кожен раз мінялися обличчя, але система так і не змінилася. Тому разом з масовими протестами проти Порошенка, ми починаємо підготовку до першого в історії України справжнього президентського «праймаріз», представлення та обговорення програми змін в країні та побудову партійної структури за мережевим принципом.Революція гідності має бути завершена перемогою громадян та середнього класу", - акцентувала вона.