Галабала пояснила чому протестний рух в Україні тільки наростатиме

Навіть за відсутності Михайла Саакашвілі в Україні, протестний рух в Україні наростатиме, адже люди виходять не за нього, а за зміну олігархічної корумпованої системи, стовпом якої є Порошенко. 

Про це заявила одна з лідерів партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Ольга Галабала в ефірі на телеканалі ATR.

Галабала нагадала, що 17 жовтня почався протестний рух з трьома вимогами – нове виборче законодавство, Антикорупційний суд та зняття депутатської недоторканності.

«За цей час жодний представник влади не вийшов до мітингувальників, замість діалогу, ми отримали політичні репресії і переслідування, ігнорування протестного руху. Ми не хотіли створювати штучний конфлікт з Президентом, ми стартували зі зрозумілих вимог, але ці акції намагались перетворити в особистий конфлікт Саакашвілі з Президентом. Після багатотисячних маршів і політичних репресій ми зрозуміли, що наші вимоги ніхто не виконає. Тому змінити щось в країні може відставка Президента, нові вибори до Парламенту та формування Уряду. І вони мають прийти на один рік і за цей час прийняти низку законів для докорінного реформування країни», - зазначила Галабала.

Вона заявила, що навіть за відсутності Михайла Саакашвілі, протестний рух в Україні наростатиме, адже люди виходять не за нього, а проти олігархічної системи, стовпом якої є Порошенко. Так, наступна акція відбудеться вже 18 лютого.  

«В час сучасних комунікаційних технологій не буде перешкоди людям комунікувати з Михайлом Саакашвілі. А він у Європі зустрічатиметься з європейськими політиками, дипломатами для допомогти нашому протестному руху. Саакашвілі зміг проявити політичну систему в Україні, але люди – не фан-клуб Саакашвілі, вони виходять не за нього а для того, щоб завершити Революцію Гідності та змінити політичну систему», - зауважила політик. 

«На Революції Гідності ми вимагали саме зміни політичної системи, правил гри, за якими ми живемо. Ми говорили, що жоден правоохоронець не може виконувати злочинних наказів і піднімати руку на українців, президент не може узурпувати владу, що має бути знищена корупція. Але нічого цього не відбулось, змінились обличчя, а система збереглась», - додала вона. 

Вона відзначила, що РУХ НОВИХ СИЛ – це напівреволюційний протестний рух, що якого є велика підтримка по всій Україні. 

«Після викрадення та депортації Саакашвілі люди вийшли на акції протесту в Черкасах, Одесі, в Сумах, Івано-Франківськ, Хмельницьку та багатьох інших. 18 лютого акція відбудеться у всіх обласних центрах та інших міста України. Протестний рух наростає тому, що люди вірять в мету, до якої ми йдемо», - заявила Галабала. 

Нагадаємо, в неділю 18 лютого о 12:00 у Києві та всіх обласних центрах країни відбудеться Марш за майбутнє, основною вимогою якого є відставка Порошенка.