Галабала озвучила план підготовки до Маршу 18 лютого

Одна з лідерів партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Ольга Галабала закликала українців згуртуватись, інформувати людей та закликати їх вийти на Марш 18 лютого о 12 год в Києві, а також у обласних центрах та містах України, повідомляє прес-служба партії РНС. 

Галабала закликала запрошувати людей на акції та роздавати агітпродукцію, яку можна отримати у Києві в агітаційних пунктах за адресою провулок Музейний 4 (офіс РНС) та в наметовому містечку біля Верховної Ради.

«Крім того, такі агітпункти працюватимуть в кожному районі Києва, де є представництва офісу РУХУ НОВИХ СИЛ, а також в кожному обласному центрі. На сайті rns.org.ua можна знайти контакти і адреси цих офісів. Там ви можете взяти флаєри, листівки газети і запросити своїх друзів, знайомих, рідних на Марш 18 лютого», - повідомила Галабала.

Також, Галабала закликала людей самоорганізовуватись у своїх містах.

«Організовуйте акції у своїх містах і повідомляйте нам про це через партійну сторінку у Фейсбук чи за телефоном 044 237 08 02», - звернулась Галабала.

Крім того, вона наголосила на необхідності допомоги у друку агітпродукції: «Хто має можливість надрукувати в себе на принтері, резографі або допомогти коштами».

Вона закликала людей роздрукувати плакати на розмістити їх в своїх під’їздах, будинках і таким чином проінформувати сусідів.Також – долучатись фінансово.

«Нам потрібно зібрати кошти, щоб забезпечити звук, поширення агітпродукції тощо. Для проведення минулого маршу було зібрано 428 тис грн, про що ми офіційно прозвітували, завдяки цим коштам ми змогли провести марш. Кошти збираємо тільки на офіційні рахунки, які є на сайті rns.org.ua», - повідомила політик.

«Наше завдання максимально мобілізуватись в Києві та кожному обласному центрі чи місті України», - додала вона.