Грузинського журналіста який висвітлював діяльність Саакашвілі викрали і вивезли в невідомому напрямку

Журналіста грузинської телекомпанії Руставі-2 Тамазо Шавшишвілі, який був у відрядженні в Києві і висвітлював діяльність Михайла Саакашвілі, а також двох його друзів сьогодні викрали та вивезли в невідомому напрямку з квартири на Костьольній, де вони проживали.

Також, за попередньою інформацією відомо, що грузинського добровольця батальйону «Донбас» Вано Надірадзе невідомі особи викрали із закладу харчування неподалік Верховної Ради, де активісти вже кілька тижнів поспіль пікетують у наметовому містечку. Він також був учасником подій на українсько-польському кордоні 10 вересня, коли Михайло Саакашвілі повертався в Україну.

Нагадаємо, Тамазо Шавшишвілі, журналісту грузинської телекомпанії Руставі-2, який був відряджений висвітлювати діяльність Саакашвілі, скасували посвідку і він повинен негайно покинути територію України як «загроза безпеці країни».

Вчора адвокат Шавшишвілі Руслан Чорнолуцький подав скаргу до Державної міграційної служби України на рішення ДМС Києва, у якій просить відмінити його та задовольнити заяву журналіста на подовження посвідки на проживання в Україні. За його словами, примусове видворення та депортація Тамаза Шавшишвілі є незаконною допоки не буде винесено остаточне рішення по цьому питанню.

Крім того, захисник направив адвокатські запити до СБУ, МВС, ДМС та Державної прикордонної служби з метою з’ясувати, чи направлялись до міграційної служби офіційні документи, що містять відомості про те, що дії Шавшишвілі загрожують національній безпеці, громадському порядку, здоров’ю, захисту прав і законних інтересів громадян України та інших осіб, що проживають в Україні.