Дружина Саакашвілі: Зараз важко без Михайла, але треба продовжувати

Політика - не бізнес, а люди - не товар. Справжні політики мають дбати про людей і працювати над тим, щоб створити для них кращі умови життя. 

Про це заявила дружина Михайла Саакашвілі Сандра Рулофс на віче на Майдані Незалежності.

Рулофс зазначає: "В політиці треба показати, хто краще дбає про людей, створює кращі умови для людей. Треба показати, що ти любиш Україну, а ми цього не бачимо", - зазначила вона.

Вона наголосила, що людей, які хочуть змін в країні, вже дуже багато і закликала їх не відступати. 

"У нас є велика опозиційна сила. Зараз важко без Михайла, але треба продовжувати, бо Україна повинна стати кращою. І це можливо, в Грузії це сталось, треба просто захотіти. Вони вже перейшли межу, треба не саджати людей за грати, а показувати реальні справи, реформи", - заявила Рулофс.

Вона зазначила, що справа справа Михайла Саакашвілі - це політичне замовлення. - "Ми це добре знаємо, але ми маємо на вулицях показати свою силу. Ми повинні це разом довести, у нас є надія на силу людей", - зазначила Сандра Рулофс. 

Вона подякувала від імені Михайла Саакашвілі всім людям, які зібрались сьогодні на Марш за імпічмент. 

"Він готовий почати боротьбу проти корупції та створити команду, яка буде виконувати обіцянки, але люди мають показати свою позицію в виходити на протести", - зазначила вона.