Дорогу біля Краковця почали переривати - офіційна відповідь Служби автомобільних доріг Львівської області (ДОКУМЕНТ)

На дорозі державного значення М-10 Львів-Краковець почали проводити ремонтні роботи. 

Про це повідомили в Службі автомобільних доріг у Львівській області у відповідь на запит мешканця Львова Юрія Ситника.

«Дорогу на Краківець не блокуватимуть? Я поцікавився, чи не планують ремонтні роботи до зустрічі Саакашвілі? Звісно планують! Як же може особистий ворог самого Путіна в'їхати в Україну по непоремонтованій дорозі!», - написав Юрій Ситник у своєму Facebook.

«На дату отримання Вашого запиту на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-10 Львів-Краковець, а саме на ділянці підходу до пустку пропуску Краковець-Корчова, підрядною організацією ЛП «Львівський облавтодор» філія «Яворівський ДЕД» проводяться роботи по відновленню пошкодженого бар’єрного огородження, ліквідації несанкціонованих з’їздів, прибирання сміття, відновлення водовідведення, ремонт інженерних мереж (дощові каналізації, освітлення)», - йдеться у відповіді Служби автодоріг.

Заступник начальника Служби В. Шикула також запевнив, що роботи проводяться згідно договору по експлуатаційному утриманню № 11-01/17 від 30.01.17 р. між Службою автомобільних доріг у Львівській області та ДП «Львівський облавтодор» і передбачені планом-завданням на вересень 2017 року.

Також мешканці Львівської області повідомляють, що з 3 вересня були відмінені рейсові маршрутні таксі з Львівського Залізничного вокзалу у напрямку до кордону з Польщею.

Нагадаємо, Президент України позбавив лідера «РУХУ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі українського громадянства. Однак, Саакашвілі заявив, що збирається повернутись в Україну 10 вересня і відстоювати свої права.

Cтаном на сьогодні немає жодних законних підстав не впустити Михайла Саакашвілі на територію Україну та відсутня заборона на в’їзд Михайла Саакашвілі в Україну.