Допитами і судами влада хоче відволікти увагу від політичної діяльності та протестів - Саакашвілі

Допитами, судами та справами проти Саакашвілі влада та правоохоронці хочуть відволікти його від політичої діяльності, а українців від участі у мирних акціях.

На цьому наголосив лідер партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Михайло Саакашвілі після допиту в СБУ, інформує прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ".

Він повідомив, що на допиті його питали виключно про протестні акції.

"Залишився радянський дух і звичайна заказуха. Мене питали про мирні акції, я розповів як їх організовують, як координують з політсилами, як збирають людей - я там прочитав курс з політології. Всі питання стосувались акцій, жодного натяку на кримінал, це політична справа", - зазначив Саакашвілі.

Він запевнив, що продовжуватиме боротьбу, як б влада не намагалась відволікти його від політичної діяльності. 

" На моє політичне переслідування витрачаються величезні кошти, замість того, щоб розслідувати вбивства на Майдані, пред'являють звинувачення Давіду Сакварелідзе, Юрію Дерев'янку та іншим, щоб ми цим процесом займались, а не політикою. Я буду ще більше йти проти системи, щоб її знищити. Я не буду звертати увагу на ці речі.",- запевнив лідер РНС. 

Також, Михайло Саакашвілі анонсував початок збору людей для побудови нової влади. Він запевнив, що їздитиме по Україні, щоб зібрати 300 спартанців - людей з новими методами побудови країни.