Доній прийшов на Марш за імпічмент і закликав формувати заміну чинній корумпованій владі

Недостатньо просто виходити на акції протесту та марші. Вже зараз кожен повинен думати про те, кого привести до влади у містах, районах та у країні загалом. 

На цьому наголосив журналіст, громадський діяч Олесь Доній сьогодні на народному віче на Майдані Незалежності.

Олесь Доній відзначив, що чинна влада називає мирних мітингувальників «рукою Москви» та «корисними ідіотами».

«Нас називають рукою Москви, корисними ідіотами. Степан Хмара, який боровся з комуністами, Сашко Кравчук, якому змістили два хребці, коли він був на Костельній і захищав Саакашвілі. Цих людей називають «корисними ідіотами»», - обурився Доній.

У відповідь натовп мітингувальників скандував «Ганьба!»

Доній відзначив, що інтерес Путіна в тому, щоб Україна була корумпована.

«Його інтерес не в тому, щоб розхитувати човен, а в тому, щоб Україна була бідною і корумпованою, бо тоді не буде революції в Росії. Ми допомогли осісти у владних кабінетах нинішній владі, а вони зараз використовують їх для власного збагачення. Вони монополізували фінансові потоки, взяли під контроль ЗМІ, через агентуру намагаються контролювати політичні партії, когось вбивають, вносять в чорні списки, дискредитують, як Саакашвілі, щоб в людей не залишилось надії і сподівання. Але ми маємо боротись», - заявив Доній.

Він акцентував, що вже зараз люди повинні думати про те, хто має прийти до влади.

«У нас є проблема системної діяльності. Я за відставку Порошенка, але чи достатньо цього? Вже зараз потрібно думати кого приводити до влади, щоб не було четвертої спроби героїзму і ми знову не привели крадіїв. Кожен в районі, в місті вже повинен думати кого висувати у владу, в поліцію, в податкову. Це вже повинно бути зараз. У нас мають бути принципи, система і кадри», - закликав Доній