Донеччині не потрібні «хорошиє парні»: Краматорськ підтримав акцію РУХУ НОВИХ СИЛ

На Донеччині підтримали акцію «Коляхарошийпарень». Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Краматорська вийшли під міську раду з вимогами відставки Петра Порошенка, та притягнення до відповідальності всіх осіб причетних до оборудки з попличником минулої влади, екс-міністром екології Злочевським.

На переконання координатора РУХУ НОВИХ СИЛ Краматорську Віктора Птіцина, у цивілізованій країні цей скандал призвів би до відставки не тільки президента, а всієї Банкової

«Звичайно, у європейській країні така ситуація фактично неможлива. А як би це сталося, президент подав би у відставку вже наступного дня після оприлюднення інформації. Ця ситуація - справжнє мірило чесності нашої влади, одразу видно, чого вона варта. Справа не у тому звідки цей запис. Справа у тому, як голова держави реагує у такій ситуації. Але як бачимо, влада у нашій країні як завжди - сліпоглухоніма», - підсумував Птіцин.


Нагадаємо, що 25 квітня відбувається  всеукраїнська акція «Коляхорошийпарень» головна вимога якої - відставка і притягнення до відповідальності Петра Порошенка за участь у корупційних оборудках. Після оприлюднення «плівок Оніщенка» стало відомо, що Міністр Януковича  Злочевський дав  Порошенку 10 млн долларів  хабаря  і 50% прибутку в газовому бізнесі в обмін на спокій від правоохоронців. Злочевського знято з розшуку, а кум Порошенка Луценко закрив усі кримінальні справи проти нього.

Вже 24 квітня у Запоріжжі понад 500 громадян  вимагало відставки Петра Порошенка та голови ОДА Костянтина Бриля, якого так само звинувачують у корупційній діяльності.

Наступного дня у Чернігові активісти РУХУ НОВИХ СИЛ запропонували Порошенку віддати свій хабар на лікування онкохворих, якім не видаються безкоштовні ліки.