До Дня Матері активісти РНС поділилися спогадами про своїх рідних (ВІДЕО)

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначають День матері. Члени партії РУХУ НОВИХ СИЛ не пропустили нагоди привітати своїх найдорожчих жінок відеороликом, а також розповіли про свої матусь.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини

- Наше життя швидкоплинне і дуже часто ми забуваємо поговорити зі своїми матерями чи подякувати дружинам за тепло і ласку, за надійне плече. У щоденних турботах ми недооцінюємо ту безмежну любов, яка і дає нам сили до роботи, - говорить активістка Юлія Сабадашко.

-Ідея полягала в тому, щоб у цей день ще раз сказати слова любові, які супроводжуються приємними спогадами з дитинства, - продовжує Юлія.-Ми шануємо традиції і тих, хто плекав нас з колиски. Так склалось, що моя мама відійшла у вічність. Але її любов веде мене стежкою життя і до сьогодні, - говорить координатор Львівської обласної організації РУХ НОВИХ СИЛ Ігор Брик.-Ми з дружиною виростили двох прекрасних дочок. Я дуже вдячний своїй половинці Оксані, яка доклала максимально зусиль, щоб дати крила нашим донькам і виховала гідних майбутніх матерів, - продовжує Ігор Брик.Я вдячний своїй мамі, яка завжди була опорою для мене. Не завжди їй було легко з нами. Я зі своїм братом були, як і всіх хлопчаки, шибайголовами. Але вона, своєю любов’ю, деколи непохитністю, виростила нас такими якими ми є. Не завжди вистачає часу зазирнути у материнські очі і сказати слова подяки, але завжди стає легше на душі у материнській оселі, - говорить член ради партії Львівської обласної організації політичної партії Руху Нових Сил Осип Магур.Нагадаємо, що в Україні  День матері офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня. Цього року це свято припало на 13 травня.  Серед української громади День Матері вперше влаштував Союз українок Канади в 1928 році. Наступного року це свято відзначалося вже й у Львові. Ініціатором урочистостей була Олена Кисілевська, редактор тижневика «Жіноча доля». Також, 1929 року «Союз українок» зініціював впровадження цього свята на Тернопільщині. Організації «Просвіта», «Рідна школа», «Пласт», «Сокіл» та інші організовували концерти, конференції, фестивалі по всій Східній Галичині. Відтоді, День Матері відзначали дуже широко.