Дніпрянка, у якої гостював Саакашвілі, стала членом партії РУХ НОВИХ СИЛ

У Дніпрі волонтер РНС Олена Кутузова отримала квиток партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі».  Минулого року Олена прийшла на зустріч з Михайлом Саакашвілі у Дніпрі, а потім випадково зустріла у маршрутці і запросила до себе у гості. Особисте спілкування з Саакашвілі додало Олені впевненості у тому, що РУХ НОВИХ СИЛ єдина політична сила, якій можна довіряти, а її лідер - має чітке бачення змін в країні.

Відтоді Олена Кутузова, яка починала як волонтер під час Революції Гідності, брала  активну участь у партійній роботі. Працювала у міському офісі РУХУ НОВИХ СИЛ, виходила на  у акції. І поступово прийняла рішення - вона хоче вступити до партії.

«Я давно симпатизувала Михайлу Саакашвілі як політику. Однак, нещодавно я буда у туристичній поїздці Грузією і на власні очі переконалася який міцний фундамент для подальшого розвитку країни було закладено саме за часів президентства Саакашвілі. Ми подорожували автобусом і для нас було дивно, що у горах прокладено чудові дороги, а по узбіччям стоять баки для сміття. Це, ніби, і дрібниці, але вони найбільше кидаються в очі. Я була не лише у столиці, а й у інших містах, тому впевнено можу сказати, що саме за Саакашвілі Грузія стала на шлях розвитку і не звертає з нього», - розповіла Олена.Вручення партійних квитків вже традиційно відбулося після  чергової наради координаторів РНС Дніпропетровщини з питань розбудови партійної організації. Окрім Олени Кутузової партійні квитки РУХУ НОВИХ СИЛ отримали ще 25 активістів.