Дніпропетровщина підтримує вимогу ухвалити новий виборчий кодекс


Рух нових сил Михайла Саакашвілі Дніпропетровщини вийде на мирний протест «Ні! виборам за законом Януковича!».

Про це на спільній прес-конференції повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини Анатолій Гайворонський.«Наша мета – шляхом мирного протесту в рамках чинного законодавства змусити Парламент виконати власну передвиборчу обіцянку та міжнародне зобов’язання України. Ми вимагаємо від парламентаріїв ухвалити в другому читанні проект Виборчого кодексу, що передбачає проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими регіональними списками. Наразі влада відверто саботує виборчу реформу. Чому?  Їй це не вигідно! Тож, всім нам треба об'єднатися навколо спільної мети і зрушити ситуацію з мертвої точки. Ні ганебній виборчій системі Януковича!», - наголосив Гайворонський.

Також у прес-конференції взяли участь регіональний координатор Центр.UA, представники партії «Демократичний альянс», «Громадянська позиція», та об'єднання «Самопоміч".Нагадаємо, Всеукраїнська акція протесту відбудеться 15 травня 2018 року у багатьох обласних центрах України, у Дніпрі опозиційні демократичні сили вийдуть о 9-й годині ранку  під стіни Дніпропетровської обласної ради.

Раніше про свою готовність підтримати  акцію з вимогою ухвалити нове виборче законодавства заявив РУХ НОВИХ СИЛ Харківщини. Також акції за участю представників РНС відбудуться в інших регіонах країни.