Дніпропетровщина підтримує Давіда Сакварелідзе

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини приїхали на Львівщину, аби підтримати Давіда Сакварелідзе піл час чергового засідання Мостиського районного суду. 

"Я впевнений, що через місяць тут буде ще більше людей, охочих підтримати Сакварелідзе в боротьбі проти «системи». А влада саме цього і боїться! Тому я закликаю всіх небайдужих не сидіти, склавши руки, а діяти! », - сказав Артем - один з активістів, перебував на місці подій. «Що ж стосується самого Даівда, то мені вдалося перекинутися з ним парою фраз, він сповнений сил, волі і духу, настрій - бойовий! Прорвемося! »

Також підтримати Давіда Сакварелідзе приїхали активісти з Київщини, Одещини, Прикарпаття, Тернопільщини Хмельниччини та інших областей України.

Нагадаємо, прокуратура Львівської області «забула» про одного з адвокатів Давіда Сакварелідзе та не надіслала йому відповідних матеріалів справи. Мостиський суд надав можливість правозахиснику ознайомитись з матеріалами справи та прийняв рішення про перенесення судового слухання на 27 квітня 14 год.

Адвокати та сам Давід Сакварелідзе запевнили, що мають неспростовні докази того, що начебто потерпілий у справі про перетин кордону дає неправдиві свідчення. 

Давіду Сакварелідзе інкримінують чотири злочини, скоєні начебто під час повернення Михайла Саакашвілі в Україну 10 вересня на українсько-польському кордоні.