Десятки тисяч учасників Маршу за Майбутнє вимагають відставки Порошенка (ФОТО)

Попри закриття центральних станцій метро у Києві в парку Шевченка зібрались тисячі людей, які вийшли на Марш за Майбутнє з вимогою відставки президента Порошенка. 

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ.

Член Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе підкреслив, що, не дивлячись на інсценування замінювання станцій метро, щоб зупинити людей, які хочуть виступити за майбутнє своєї країни, люди все одно зібрались на Марш.

"Цинізм і технологія, ненависть і страх влади перед власним народом щодня зростають", - заявив Сакварелідзе.

Він підкреслив, що Петро Порошенко, закривши метро в столиці, не розуміє, що "остаточно себе замінував цим вчинком".

"Ми сьогодні йому покажемо, що це не Марш Саакашвілі, а марш українців, марш кожного з нас. Ми обов'язково його викинемо на смітник історії. Щоб жоден президент не посмів принижувати власний народ. Наш рух день за днем посилюється", - підкреслив політик.

Член Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Ольга Галабала заявила, що українці вже давно зрозуміли, що влада лише самозбагачується та обдирає людей.

"Про це свідчить пустий зал у Мюнхені під час безпекової конференції, де Порошенко ніхто не прийшов слухати і вітати. Ми заслуговуємо на нормальну владу і нормальну країну", - підкреслила Галабала.

Вона додала, що в Європі це також прекрасно усі бачать і розуміють.

"Після наших акцій протесту вони почали висилати людей з мішками на головах з країни. Вони вислали так Саакашвілі", - нагадала Галабала.

За її словами, це не зупинить людей.

"Люди більше не мають ілюзій з приводу того, хто нами керує і що відбувається в країні. Пропала та апатія, яка була 4 роки після Майдану", - заявила політик.

Член політради РНС Іван Слободяник звернувся до людей, які вийшли на Марш, з проханням допомагати по мірі необхідності протестному руху. "Просимо вас підтримувати за можливості, ви побачите тут скриньки", - сказав він.

Слободяник також повідомив, що на Михайлівській площі будуть стояти намети, де можна буде залишити свої контактні дані.

Учасники Маршу почали формувати колону, яка має вийшла у напрямку Михайлівської площі. Учасники ходи скандують: "Відставка!", "Банду геть!", "Україна вставай!".

Нагадаємо, у неділю усі центральні станції метро в Києві зачинили, щоб не дати людям вчасно дістатись на Марш за Майбутнє, вимогою якого є відставка президента Петра Порошенка.