Дестабілізацію в країні створюють не мирні протести, а мафіозний режим Порошенка – Степан Хмара

В Україні дестабілізаціє ситуацію Порошенко, він джерело і покровитель корупції, узурпатор, який перетворив Парламент у свою маріонетку, підпорядкував суди і правоохоронні органи. Нейтралізація Порошенка при владі – це шлях до перемоги України, це буде зроблено, коли люди публічно висловлять свою волю. 

Про це заявив Степан Хмара під час акції за відставку Порошенка на Майдані Незалежності, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ».

«Закликаємо міжнародну спільноту посилювати санкції проти російського агресора. Ми хочемо висловити солідарність з кримськими тарами. Велика ганьба те, що сталось з Кримом, я вважаю це зрадницька політика Порошенка, що досі не скасований закон про вільну економічну зону в Криму, що досі постачається електроенергія для підприємств Росії, бізнесмени розвивають бізнес в Криму. Мало робить влада, щоб повернути окуповані території. Це поведінка колаборанта», - наголосив Хмара.

Він зауважив, що багато людей переконані, що вимога відставки Порошенка дестабілізує ситуацію в країні і сприяє Путіну. Але насправді це режим Порошенка сприяє окупанту.

«Та Путіну на руку те, що робить Порошенко. Бо Росія воює про українського народу, а влада на чолі з Порошенком дружить з окупантом, у нас досі є дипломатичні відносини і ведеться торгівля з окупантом. Ми не можемо допустити до катастрофи, щоб залишився Порошенко зі своєю мафіозною бандою. Ми, громадськість України, маємо проявити публічну волю і змусити його добровільно піти у відставку, або змісити публічно заявити, що він не братиме участі в наступних виборах» - переконаний Хмара.