Державна міграційна служба відхилила скаргу адвокатів Саакашвілі на відмову у додатковому захисті (ДОКУМЕНТ)

Державна міграційна служба ще 2 лютого відхилила скаргу адвокатів Саакашвілі на відмову ДМС у Київській області у оформленні Михайлу Саакашвілі документів для отримання статусу особи, що потребує додаткового захисту, втім більше місяця не повідомляла адвокатів про прийняте рішення. Адвокати планують оскаржувати дане рішення, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». 

19 лютого адвокати Михайла Саакашвілі звернулись до ДМС для отримання інформації щодо розгляду їх скарги на відмову у додатковому захисті. Дану скаргу вони подали ще в листопаді, втім її розгляд постійно затягувався, у зв’язку з цим адвокати подали в суд на бездіяльність ДМС, який відбувся 6 лютого.

Сьогодні адвокати отримали відповідь на запит про отримання інформації у якій йдеться, що ДМС ухвалила рішення відхилити скаргу ще 2 лютого.

«Рішення про відхилення скарги ухвалили ще 2 лютого, але 6 лютого в суді слухалась наша скарга щодо бездіяльності Державної міграційної служби. Тобто ДМС , приходячи на суд 6 лютого і виступаючи в судових дебатах, не вказала на те, що чотири дні відмовила у розгляді нашої скарги», - зауважив адвокат Руслан Чорнолуцький.

Він запевнив, що таке рішення ДМС адвокати будуть оскаржувати.

«Відповідь ДМС очікувана. Будемо в подальшому оскаржувати це рішення ДМС України. Це дасть нам можливістьв рамках основних справ з ДМС мати ще додаткові аргументи і докази для захисту Михайла Саакашвілі», - запевнив адвокат.

Нагадаємо, на початку листопада ДМС у Київській області відмовила Михайлу Саакашвілі у оформленні документів на отримання статусу особи, що потребує додаткового захисту. Адвокати оскаржили це рішення в суді, а також подали скаргу до ДМС України. Наразі оскарження відмови в суовому порядку перебуває в суді касаційної інстанції.