Дерев’янко заявив про затягування справи щодо бездіяльності Луценка стосовно блокування потягу Саакашвілі в Польщі

Суддя Печерського районного суду В’ячеслав Підпалий оголосив перерву до 13 жовтня о 15.45 в засіданні стосовно скарги народного депутата Юрія Дерев’янка про бездіяльність генпрокурора Юрія Луценка, який не вніс відомості до ЄРДР про кримінальне правопорушення під час блокування потягу "Інтерсіті" Перемишль-Львів на території Польщі. 

За словами Юрія Дерев’янка, суддя оголосив перерву під надуманим приводом, що на засідання не прибув прокурор.

«Мало того, він зачитав клопотання зовсім іншого прокурора – Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про те, що цей прокурор не має ніякого відношення до повідомлення про злочин. Він дійсно не має ніякого відношення, тому що я не звертався до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з повідомленням про злочин. Я звертався до Луценка, а не до Холодницького», обурився депутат.

«Я переконаний, що це спеціальний умисел, щоб отримати такий результат. Звісно ніякі прокурори САП цією справою не займаються», - додав Дерев’янко.

Він підкреслив, що раніше отримав лист генпрокурора Юрія Луценка про те, що розглядом цього питання займається прокуратура Львівської області.

«Навіщо вводити суд в оману і перекидати запрошення слідчого судді в САП? Я знаходжу тільки одне пояснення: щоб далі затягувати цей процес, щоб не порушувати кримінальну справу, щоб не вносити відомості в ЄРДР», - заявив Дерев’янко журналістам після засідання суду, яке тривало не більше 10 хвилин.

«Я не 99% впевнений, що і Луценко, і представники АП брали участь і координували цю спецоперацію по блокуванню поїзда Перемишль-Львів, надаючи гарантії безкарності виконавцям, які чинили злочин», - підсумував депутат.

Нагадаємо, Юрій Дерев’янко звернувся до суду зі скаргою на Юрія Луценка щодо бездіяльності в порушенні кримінальної справи (не внесення відомостей в ЄРДР) по злочинах вчинених з блокуванням поїзду Перемишль-Львів 10 вересня, на якому намагались виїхати в України Михайло Саакашвілі, більше десяти народних депутатів, понад 50 журналістів та звичайні пасажири.