Дерев’янко заявив про узурпацію влади Президентом та згортання демократії (ВІДЕО)

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко закликав українців вийти на антикорупційний марш, який розпочнеться в неділю, 12 листопада о 13.00 на Михайлівській площі. 

Про це він заявив під час виступу з парламентської трибуни в п'ятницю. 

Дерев'янко нагадав, що уже четвертий тиждень громадяни України вимагають під Верховною Радою закону про антикорупційний суд, зняття депутатської недоторканності і зміни закону про вибори. 

"Сьогодні на цьому тлі ми бачимо чергову інформацію про корупційні скандали, в тому числі стосовно пана Президента. Бачимо плавне подальше посилення президентської влади, узурпації влади і згортання демократії. Про це свідчать останні події і парламенті і поза парламентом", — переконаний Дерев'янко. 

Він зауважив, що Президент начебто відгукнувся на вимогу українців і звернувся до парламенту, щоб депутати відкликали законопроект 6011 про антикорупційні суди, щоб глава держави міг внести власний законопроект. 

"Але це було не щиро. Тому, що вчора тричі це питання ставилось на голосування. Вчора тричі із присутніх представників БПП близько 40-50 депутатів не давали голоси, щоб відкликати цей законопроект", — заявив нардеп. 

Він вважає це не просто ганьбою, а вершиною цинізму."Ці події відбуваються на фоні того, що НАБУ розслідує скандали стосовно "Ленінської кузні", де пан Порошенко є бенефіціарним власником , де бронетехніка продається втричі дорожче українській армії. Це відбувається на тлі того, що оточення Президента також продає український армії паливо за завищеними цінами", — обурився Дерев"янко. 

Він додав, що українських солдатів вбиває не лише агресор, але й корупція в армії. 

Дерев'янко переконаний, що ці події свідчать про те, що в країні немає механізмів, які б дали можливість сьогодні притягнути до відповідальності Президента, в разі, якщо він вчиняє злочини. 

"Тому дуже важливо, щоб законопроект 7248 Про Президента України, а також порядок припинення його повноважень був розглянутий в профільному комітеті, а також був внесений у порядок денний Верховної Ради", — заявив депутат. 

"Дуже важливо, щоб ми, українці, були не байдужими до тих процесів, які відбувається в країні стосовно згортання демократії, стосовно небажання створювати нові антикорупційні інституції", — додав представник РНС. 

Він закликав українців вийти на Михайлівську площу в неділю, о 13.00 та вимагати створення антикорупційного суду та ухвалення закону про імпічмент Президента.