Дерев’янко заявив про узурпацію влади Порошенком та закликав депутатів розслідувати його можливі злочини (ВІДЕО)

Президент Петро Порошенко продовжує узурпувати владу, тому Верховна Рада повинна запустити механізм розслідування його можливих злочинів через процедуру імпічменту. 

Про це заявив один з лідерів РНС, народний депутат Юрій Дерев"янко під час виступу з трибуни парламенту в п"ятницю. 

"Порошенко хоче узурпувати ЦВК, взяти під контроль всю систему проведення виборів в Україні. 

Він хоче поставити на коліна парламент, заставивши народних депутатів танцювати під його дудку", — заявив депутат. 

Дерев"янко нагадав, що РУХ НОВИХ СИЛ і він особисто ініціювали розслідування всіх можливих злочинів Петра Порошенка стосовно схеми Ротердам+, незаконного постачання техніки до армії через заводи, де він є власником, та загалом 12 випадків фактів корупції чи можливих злочинів Петра Порошенка. 

"Ми почали збирати підписи в парламенті. Тому що тільки парламент здатен і може розпочати це розслідування, тільки парламент, зібравши 226 підписів , може забезпечити цю процедуру", — підкреслив народний депутат.

Він повідомив, що 65 депутатів вже підписали це подання із необхідних 226 підписів. 

"Всі інші ховають очі, роблять вигляд що нічого не відбувається. Замість того, щоб поставити свій підпис, дати можливість розслідувати можливі злочини і дати потужний сигнал суспільству, що немає значення, який президент, будь-хто, хто вчинив злочин, отримає покарання", — зазначив народний депутат. 

Він закликав усіх народний депутатів підписати письмове звернення і почати розслідування можливих злочинів Порошенка. 

Нагадаємо, 14 травня Юрій Дерев"янко розпочав збір підписів народних депутатів для початку парламентської процедури розслідування можливих злочинів Порошенка через процедуру імпічменту.