Дерев’янко закликав захистити органи, які реально борються з корупцією, від тиску Президента (ВІДЕО)

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко закликав захистити Національне антикорупційне бюро та антикорупційний комітет, роботу якого намагаються дискредитувати та зірвати.

Про це він заявив в журналістам в кулуарах парламенту у четвер. 

Депутат переконаний, що частина депутатів від БПП і Народного фронту намагаються зірвати роботу антикорупційного комітету та переобрати його голову. 

"Після того, як вони зроблять цей крок, другий крок буде — протягування свого аудитора НАБУ. Не американського незалежного прокурора, не іспанського незалежного прокурора, а свого аудитора, спочатку через наш комітет, а потім через сесійну залу Верховної Ради", — заявив Дерев'янко. 

За його інформацією, Президент хоче протягнути свого аудитора НАБУ — Богдана Вітвіцького. 

"Тому, якщо ми хочемо реальну боротьбу з корупцією, в тому числі з високопосадовою, в тому числі там, де задіяний Президент, нам треба захистити НАБУ, нам треба захистити наш комітет, захистити в даному випадку Єгора Соболєва, як голову комітету", — закликав парламентар. 

Він додав, що українцям треба зрозуміти, що не потрібно мовчати. Він закликав усіх зібратись на антикорупційний марш у неділю, 12 листопада, який розпочнеться о 13.00 з Михайлівської площі в Києві. 

"Потрібно говорити про те, що ми не хочемо згортання демократії в Україні , ми не хочемо розквіту корупції в Україні. Ми хочемо заявити і оголосити, що будь-які спроби тиску на НАБУ, на антикорупційний комітет з боку Президента є неприпустимі. Так само, як і будь-які злочини, які чиняться будь-якими підприємствами , до яких Президент має безпосереднє відношення, тобто є їхнім власником", — заявив один з лідерів РНС. 

Нагадаємо, у середу, 8 листопада, засідання антикорупційного комітету було зірвано через відсутність кворуму.