Дерев’янко закликав українців вийти на захист НАБУ, яке намагаються знищити (ВІДЕО)

В Україні відбувається корупційна контрреволюція, яку очолює Президент та генеральний прокурор, які намагаються знищити Національне антикорупційне бюро (НАБУ).

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев"янко на брифінгу в парламенті 7 грудня.

"Сьогодні ми є свідками того, як відбувається корупційна контрреволюція. Сьогодні цю корупційну контрреволюцію очолює Президент, генеральний прокурор, а також всі ті, хто сьогодні відчув ризик бути притягнутим до кримінальної відповідальності, зокрема представники Народного Фронту, Опозиційного блоку та інших політичних сил, які перебувають тут, в цьому парламенті", — заявив народний депутат.

"Президент, Яценюк, Опоблок і всі інші намагаються будь-яким шляхом сьогодні знищити НАБУ, його дискредитувати", — додав він.

Дерев"янко повідомив, що існує щонайменше три окремі лінії нападу на НАБУ:

1. Брутальне незаконне втручання ГПУ у розслідування кримінальних справ і в процесуальні дії НАБУ з метою дискредитації та блокування його діяльності, розсекречення агентів.

2. Намагання монополізувати, підкорити собі усіх трьох аудиторів НАБУ, які відповідно до чинного законодавства єдині, хто може дати висновок щодо діяльності НАБУ. Саме через це відбулась відставка Єгора Соболєва з посали голови антикорупційного комітету.

3. Реєстрація законопроекту №7362, який дає можливість 226 голосами зняти Артема Ситника з посади керівника НАБУ. 

"Це є повний корупційний шабаш, який сьогодні був припинений завдяки швидким діям всіх громадських організацій, які стоять на принципах захисту НАБУ", — прокоментував Дерев"янко зняття даного законопроекту з розгляду.

Він підкреслив, що іноземні партнери, коментуючи останні події, заявили, що Україна може втратити свою європейську перспективу, і безвіз, і фінансову підтримку , і навіть підтримку у військовій сфері."НАБУ сьогодні розслідує справи, які стосуються Президента і його оточення.

Це і "Ленінська кузня", яка продає українській армії бронетехніку за втричі завищеними цінами. Це паливо, яке продається в армію за завищеними цінами любими друзями Президента. Це і справа Мартиненка, це і справа Насірова", — нагадав парламентар.

Він додав, що НАБУ розслідує також справу, яка стосується крадіжки в народу України мережі нафтопродуктів, а фактично газотранспортної системи.

"Це трубопровід 1433 км протяжністю, який чомусь після розпаду Радянського союзу, став власністю не держави, а Курченка і Медведчука і Президент отримує від цього 50% прибутку. Саме ця справа в тому числі була каталізатором того, що відбувається напад на НАБУ", — вважає Дерев"янко.

Він закликав українців в неділю о 12.00 вийти на Марш з метою захисту Національного антикорупційного бюро та з вимогою ухвалення законопроекту 7248 про імпічмент Президента.

Нагадаємо, у четвер народні депутати від БПП, Народного фронту, Радикальної партії Ляшка, груп "Відродження" і "Вола народу" проголосувала за звільнення нардепа від "Самопомочі" Єгора Соболєва з посади керівника комітету з питань запобігання і протидії корупції.