Дерев'янко закликав українців підтримати Саакашвілі в суді (ВІДЕО)

В останній тиждень влада остаточно продемонструвала, що будує не європейську демократичну країну, а олігархат і диктатуру. 

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев'янко під час багатотисячного Маршу українців за імпічмент в неділю.

Він подякував людям, які вийшли на Марш, від усіх політв'язнів за те, що вони відчувають справжню підтримку українців і народу України.

"Цього тижня влада, президент, генпрокурор, олігархи - всі зняли з себе маски. Цього тижня вони остаточно показали, що три роки назад вони просто одягали ці маски і імітували те, що ми дійсно рухаємось в Європу, тому що ви, шановні українці, цього захотіли", - заявив депутат.

Він додав, що влада імітувала не лише для українців, але й для іноземних партнерів - американців і європейців, що начебто вони проводять реформи і будуть європейську демократичну країну.

"На цьому тижні ми дійшли до межі. Вони будуть диктатуру. Вони будують олігархат. Вони будують монополії. І це їхнє уявлення про Україну", - обурився Дерев'янко.

Він додав, що саме в останній тиждень представники влади пішли відкритою війною на всі антикорупційні органи, зокрема на Національне антикорупційне бюро та його директора Артема Ситника.

"Вони сьогодні пішли війною на всіх громадян, на всіх активістів, які не хочуть жити в корупції, в олігархаті. І ця їхня дорога, незважаючи на маску європейськості, на превеликий жаль, дуже плавно завертає нас назад в диктаторську Росію", - переконаний депутат.

Він нагадав, що цього тижня завдяки європейцям і американцям вдалось відбити закон про НАБУ, який мав на меті зняти директора НАБУ з посади без рішення аудиту.

"Але цього тижня вони нанесли дуже сильний удар по антикорупційній системі, звільнивши Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного комітету", - заявив Дерев'янко.

Люди зустріли ці словами вигуками: "Ганьба!".

Депутат нагадав, що цього тижня громадяни України не дали викрасти Михайла Саакашвілі, якого ймовірно збирались незаконно депортувати.

"Але цього тижня вони арештували Михайла Саакашвілі і кинули його у в'язницю. Порошенко дав такий наказ. Це є агресія залякування кожного українця, кожного політика, кожного активіста, кожного патріота, хто не згоден з такими корупціонерами, хто не хоче жити так "по-новому", як вони нам пропонують. Це є агресія залякування всіх нас, українців", - заявив Дерев'янко.

Він подякував людям за те, що вони не злякались і прийшли на Марш.

За словами Дерев'янка, Саакашвілі продовжує боротьбу у в'язниці, він оголосив голодування.

Народний депутат також звернувся до своєї матері, яка також вийшла на Марш.

"Я хочу своїй мамі сказати, що ми не здамось. Що її шість внуків і одна внучка точно будуть жити у справжній європейській країні. Ми обов'язково переможемо!", - сказав політик.

"Ми повинні не змучуватись і не розчаровуватись, а приходити на мирний Марш кожну неділю, якщо це буде треба. Мирно, кожну неділю, ми повинні виходити на площі всіх обласних центрів. Це наш протест. Ми повинні показати, що ця банда має піти геть", - закликав він людей.

"Я хочу звернутись до хлопців, які хочуть радикальних і різких дій. Хлопці, ми вас дуже поважаємо, побережіть порох сухим! Він нам дуже буде ще в нагоді. Ми повинні в мирний спосіб Маршем мільйонів сказати цій владі - ідіть геть!", - переконаний Дерев'янко.

Він анонсував, що в понеділок відбудеться суд з обрання запобіжного заходу Михайлу Саакашвілі і закликав людей приходити в суд, щоб підтримати Саакашвілі.

"Вони придумали ці фейкові, брехливі справи для того, щоб ізолювати його від українського народу", - зазначив Дерев'янко. Він також закликав приходити в суди по всій Україні, де активісти РНС та інші патріоти опинились за гратами через політичне переслідування.

Нагадаємо, на Марш за імпічмент в Києві в неділю вийшло близько 50 тисяч людей. Участь у Марші взяли дружина ув'язненого Михайла Саакашвілі Сандра Рулофс, народний депутат Єгор Соболєв, лідери РУХУ НОВИХ СИЛ.