Дерев‘янко закликав мешканців Чигирина йти в депутати ОТГ і розвивати громаду (ФОТО, ВІДЕО)

Один з лідерів РНС, кандидат в Президенти України, народний депутат Юрій Дерев'янко відвідав місто Чигирин на Черкащині, де поспілкувався з мешканцями, які хочуть ставати частиною змін в Україні.  

Про це повідомила прес-служба нардепа. 

За словами Дерев’янка, незабаром, 23 грудня відбудуться вибори в об'єднані територіальні громади.  

Він підкреслив, що ОТГ - це можливість мешканцям отримати більше повноважень та вирішувати болючі для громади питання. Незабаром відбудуться вибори у Чигиринську ОТГ і Юрій Дерев‘янко закликав місцевих прихильників РУХУ НОВИХ СИЛ йти у депутати міської ради ОТГ.

Нардеп впевнений: наступний рік дає шанс українцям повністю перезавантажити владу через президентські, парламентські та місцеві вибори, кардинально перебудувати систему і впровадити неоекономіку, цифрову державу та елементи прямої демократії.

«Ми повинні дати кожному українцю нові можливості, якісні сервіси та безпеку. Щоб люди не виїжджали за кордон, а жили з впевненістю у завтрашньому дні тут, в Україні. Для цього потрібно зруйнувати монополії олігархів в тому числі на формування влади та замістити владу якісно новими людьми», - зазначив нардеп.

Він поспілкувався з місцевими про проблеми, які їх турбують. Мешканець Чигирина звернув увагу на проблему з питною водою та абсолютним небажанням місцевої влади її вирішувати.

«Дуже скоро ви отримаєте можливість самостійно вирішувати такі проблеми-відбудуться вибори в Чигиринську ОТГ і зараз важливо вам формувати команду людей, які підуть у депутати міськради ОТГ», - закликав політик.

Дерев’янко підкреслив, що відтепер громада отримає більше повноважень та ресурсів для розвитку і вирішення своїх проблем. Вона вже не будете залежати від РДА, кадрові призначення у громаді будуть вирішуватись безпосередньо її мешканцями.

«Чигирин і навколишні села об‘єднають і міську ОТГ і вибори депутатів відбуватимуться за партійними списками, тому зараз важливо об‘єднуватись, брати на себе відповідальність і йти на вибори», - зазначив Дерев‘янко.

Нагадаємо, з 20 обласних організацій партії «РУХ НОВИХ СИЛ», які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від РУХУ НОВИХ СИЛ.