Дерев’янко: Якщо влада 7 листопада не виконає три вимоги українців, необхідно вимагати ухвалення закону про імпічмент (ВІДЕО)

У вівторок, 7 листопада, під Верховну Раду вийдуть люди, які вимагатимуть ухвалення закону про антикорупційний суд, нового виборчого законодавства та зняття депутатської недоторканності. 

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев»янко в ефірі телеканалу Newsone. 

Він нагадав, що люди знаходяться з цими вимогами на Площі Конституції з 17 жовтня. «Завтра, 7 листопада, ми запрошуємо всіх громадян під Верховну Раду для того, щоб вони підтримали цей протест і найголовніше — підтримали ці вимоги. Це дуже важливо для кожного українця. Завтра прийдуть ті люди, яким не байдужа Україна», — заявив Дерев'янко. 

«Ми бачимо нові факти, які з»являються по Президенту, нові факти по міністру внутрішніх справ. Ці крадуть на рюкзаках, ті крадуть на бронетехніці», — підкреслив народний депутат. 

Дерев'янко зауважив, що в разі, якщо три вимоги учасників акції у вівторок 7 листопада не будуть виконані, потрібно висунути нову вимогу — ухвалення законопроекту про імпічмент, який зареєстрований на минулому тижні.

«Цей закон дасть можливість нам запровадити в Україні юридичний шлях не революцій, а вирішення цих проблем. Якщо є Президент, який можливо вчиняє злочини чи державну зраду через процедуру імпічменту він має бути відсторонений і покараний», — підкреслив депутат. 

Нагадаємо, 2 листопада Юрій Дерев»янко у наметовому містечку біля Верховної Ради презентував свій законопроект № 7248 «Про Президента України та порядок припинення його повноважень», зареєстрованого в парламенті 31 жовтня.7 листопада відбудеться перше пленарне засідання Верховної Ради після двотижневої роботи в комітетах і з виборцями.